ASUS Vivobook 15 alınır mı?

İyi günler, bana eğitim (canlı dersler) için yeni bir bilgisayar gerek. Canlı ders dışında hafta sonları azıcık oyun da oynayabilirim. GTA SA, PES 13 oynarım. (Kaldırırsa.) Böyle bir laptop buldum. İşimi görür mü? Bütçem 4000 TL'lerde. 5000'e çıkamam.
Isınma sorunu var o laptopta. Asla tam performansta çalışmıyor. Ben aldım anında iade ettim. Güç tasarruf modunda video izlerken 50-60 derecelerde. Oyunda zaten 90 derecelere çıkıyor ve frekans düşürüyor.

Tamam ama, ilk kullanımlarda öyle şeyler normal deniliyor. Biraz zaman verseydiniz
Cihazdaki soğutma sistemi berbat. Fotoğrafını araştırıyorum birazdan atarım. Bende vardı ama sildim cihazda pasif soğutma gibi bir sistem var. Cihazda ciddi ısınma sorunu var ve fan tam devirde çalışmasına rağmen.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 62
Soğutma sistemi resimdeki gibi. Ayrıca soğutma bloğunun 2. kısmında (fana yakın olan) hiçbir şey yok. Altı boş yani. Karar sizin sizce bu soğutma sistemi o cihazı soğutur mu?
YouTube'da Frekans TV kanalında izleyip almıştım cihaz hoşuma gittiği için lakin işlemci %30 güçte çalışırken bile 70-80 derecelerde çalışıyor oyunda.

Cihazdaki soğutma sistemi berbat. Fotoğrafını araştırıyorum birazdan atarım. Bende vardı ama sildim cihazda pasif soğutma gibi bir sistem var. Cihazda ciddi ısınma sorunu var ve fan tam devirde çalışmasına rağmen.
YouTube videolarında öyle bir sorun göremedim, kullanıcı yorumlarında da, neyse. Ben de öyle bişey yaşarsam iade ederim; Teknoloji işi şans işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı