ASUS Vivobook D509DJ-BR062T için Soğutucu Önerisi

Yeni olduğunu görmemişim kusura bakmayın.

Hocam laptopun alt hava delikleri az olduğundan bu kadar ısınıyor olabilir mi? Çünkü bu laptopu kullananlar da bundan şikayetçi normalde fan sesi yok ısınmıyor ama ağır oyunlara girince fan biraz çalışıyor fazla ses gelmiyor fakat ısınıyor ben öncesinde MSI Afterburner yazılımını indirip derecelere bakmadığım için ısındığını bilmiyordum. Kasa ısınmıyor yani elime bir ısı gelmiyor oyun oynarken. Ekran kartı için 80 ile 90 derece arası fazla mı? GTA 5 ve GTA 4'de bu dereceleri alıyorum.

Hocam laptopun alt hava delikleri az olduğundan bu kadar ısınıyor olabilir mi? Çünkü bu laptopu kullananlar da bundan şikayetçi normalde fan sesi yok ısınmıyor ama ağır oyunlara girince fan biraz çalışıyor fazla ses gelmiyor fakat ısınıyor ben öncesinde MSI Afterburner yazılımını indirip derecelere bakmadığım için ısındığını bilmiyordum. Kasa ısınmıyor yani elime bir ısı gelmiyor oyun oynarken. Ekran kartı için 80 ile 90 derece arası fazla mı? GTA 5 ve GTA 4'de bu dereceleri alıyorum.
Laptop hava alamıyor olabilir. Bu durumda stand almanız iyi olacaktır. https://www.hepsiburada.com/addison...yari-15-17-notebook-sogutucu-stand-p-BS400020 bu ürün hem fanlı hem soğutuculu. İşinizi görür diye düşünüyorum. Hem bütçeniz için de uygun.

Bende bir tane soğutucu var ama dandik bilinmedik bir marka 1 derece bile düşürmüyor.Oyun oynarken kitap koyuyordum bir de.Bu soğutucu kaç derece düşürebilir?
Yaklaşık 4 ila 7 derece arası düşürür diye düşünüyorum. Çok fazla düşüş olmaz ama bilgisayar rahatlar. Alıp almamak size kalmış.

Geri
Yukarı