ASUS Vivobook D513UA-L1346 nasıl?

Ofis ve multimedya işlemlerinizi rahatça yerine getirebilirsiniz ancak ets2 ve türevleri gibi grafik kartı ağırlıklı oyunlar ufak sorunlara sebep olabilir. Ekte'ki cihaz harici bir gpu'a sahip değil ve işlemici U serisinden bir işlemci, açılımı Ultrabook Olması lazım. Cihaz daha çok giriş seviyesinde oyun ve giriş seviyesinde 2D & 3D Tasarım amacı için üretilmiş gibi duruyor(Oled ekrana sahip olmasını buna bağladım) onun dışındaki kullanım seneryoları için uygun olacağını sanmıyorum.

Ofis ve multimedya işlemlerinizi rahatça yerine getirebilirsiniz ancak ETS 2 ve türevleri gibi grafik kartı ağırlıklı oyunlar ufak sorunlara sebep olabilir. Ekte'ki cihaz harici bir GPU'a sahip değil ve işlemici u serisinden bir işlemci, açılımı Ultrabook olması lazım. Cihaz daha çok giriş seviyesinde oyun ve giriş seviyesinde 2D & 3D tasarım amacı için üretilmiş gibi duruyor(OLED ekrana sahip olmasını buna bağladım) onun dışındaki kullanım seneryoları için uygun olacağını sanmıyorum.

Teşekkürler. Zaten asıl amacım ödevlerimi yapmak, sunum hazırlamak olduğu için muhtemelen sorun yaşamam bu bilgisayarla o zaman.

Ofis ve multimedya işlemlerinizi rahatça yerine getirebilirsiniz ancak ets2 ve türevleri gibi grafik kartı ağırlıklı oyunlar ufak sorunlara sebep olabilir. Ekte'ki cihaz harici bir gpu'a sahip değil ve işlemici U serisinden bir işlemci, açılımı Ultrabook Olması lazım. Cihaz daha çok giriş seviyesinde oyun ve giriş seviyesinde 2D & 3D Tasarım amacı için üretilmiş gibi duruyor(Oled ekrana sahip olmasını buna bağladım) onun dışındaki kullanım seneryoları için uygun olacağını sanmıyorum.
Birde bunu aldıktan sonra ayrıca 8 gb ram takmak istiyorum. Kingston 3200 mhz ram taksam sorun olmaz değil mi?

bu konuda sorun yaşamazsınız, birazda tasarıma yönelik merakınız varsa giriş seviyesi için sizi tatmin edicektir, tabi işin render kısmı için biraz sabırlı bir karakteriniz varsa

Geri
Yukarı