ASUS Vivobook mu ASUS ROG mu?

devran2323

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, şu iki laptop hakkında fikirlerinizi merak ediyorum teşekkürler.
ASUS Vivobook:

ROG serisinden farklı yanları webcam var numerik tuş takımı var ekran kartı RTX 3050.

Bu PC'nin bir de şöyle bir versiyonu var. Max ibaresinin ne anlama geldiğini tam bilmiyorum.

Bu da ASUS ROG.

Fiyatları denk sayılıyor, tercihiniz ne olurdu? Bu bantta neler önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasında ne yapacağınıza göre değişir fakat. Ben ikisinin de almazdım. Bu fiyata çok daha iyi laptoplar var.

İkisi bayağı farklı alanlar için tasarlanıp üretilmiş cihazlar. Sizin amacınıza bağlı olarak hangisinin daha iyi olduğu değişiklik gösterecektir.

Hocam yanlış görmüş olabilirim ama özellikler neredeyse aynı sadece ekran kartı değişik. Bence ROG serisi al

Herkese merhaba, şu iki laptop hakkında fikirlerinizi merak ediyorum teşekkürler.
ASUS Vivobook:

ROG serisinden farklı yanları webcam var numerik tuş takımı var ekran kartı RTX 3050.

Bu PC'nin bir de şöyle bir versiyonu var. Max ibaresinin ne anlama geldiğini tam bilmiyorum.

Bu da ASUS ROG.

Fiyatları denk sayılıyor, tercihiniz ne olurdu? Bu bantta neler önerirsiniz?
Ben alsam Asus Rog alırım çünkü ekran kartı iyi tabi oyun oynayacak san Asus Rog ama iş için kullanacaksaniz Asus vivobook.

Yeni konular

Geri
Yukarı