ASUS Vivobook Pro 15 nasıldır?

Bütçe
21000
Arkadaşlar bende de aynı cihaz vardı ama sorun yaşadığım için değişime gönderdim. Cihaz tamamen metal kasa plastik değil, sadece ekranın çevresindeki kısım plastik.
Dostum bu laptopun bir sürü Konfigürasyonu var benim laptop plastik vivobookun yeni versiyonları metal olabilir bilmiyorum.

Dostum bu laptopun bir sürü Konfigürasyonu var benim laptop plastik vivobookun yeni versiyonları metal olabilir bilmiyorum.
M6500QC modelini ben de İncehesap'tan almıştım. Pürüzlü bir dokusu olduğu için plastik hissi vermiş olabilir ama metal zaten soğuk yapısı da belli ediyor. Kasanın altını paylaştığınız fotoğrafı da göz önünde bulundurunca aynı modele sahip olduğumuzu düşünüyorum.

M6500qc modelini ben de İncehesap'tan almıştım. Pürüzlü bir dokusu olduğu için plastik hissi vermiş olabilir ama metal zaten soğuk yapısı da belli ediyor. Kasanın altını paylaştığınız fotoğrafı da göz önünde bulundurunca aynı modele sahip olduğumuzu düşünüyorum.

Ala ala emin misin, tuhaf plastik hissi veriyor ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ala ala emin misin, tuhaf plastik hissi veriyor ürün.
Reis sorun olmayacaksa Steam'den Apex Legends veya Call of Duty:Warzone'u indirip en yüksek ayarlarda deneyip min,max,avg fps değerlerini paylaşma şansın var mı? Bilgisayarın siparişini verdim ama ekran kartının 35W olması biraz tedirgin etti beni. İnternette de bu bilgisayarın hiç test videosu yok. Bilgisayara kurulum yaptıktan sonra da iade edemiyorum, kurulum yapmadan bir fikrim olması açısından istiyorum.

@Artoria Pendragon Reis ekran kartı 50 de değil 35W'mış öğrendiğim kadarıyla. Dynamic Boost'la falan 50W'a çıkabiliyor gibi bazı yorumlar okudum ama ne olduğu hakkında bir fikrim yok. Fikrin nedir?

Reis sorun olmayacaksa Steam'den Apex Legends veya Call of Duty:Warzone'u indirip en yüksek ayarlarda deneyip min,max,avg fps değerlerini paylaşma şansın var mı? Bilgisayarın siparişini verdim ama ekran kartının 35W olması biraz tedirgin etti beni. İnternette de bu bilgisayarın hiç test videosu yok. Bilgisayara kurulum yaptıktan sonra da iade edemiyorum, kurulum yapmadan bir fikrim olması açısından istiyorum.

@Artoria Pendragon Reis ekran kartı 50 de değil 35W'mış öğrendiğim kadarıyla. Dynamic Boost'la falan 50W'a çıkabiliyor gibi bazı yorumlar okudum ama ne olduğu hakkında bir fikrim yok. Fikrin nedir?
Dostum oyun indirip deneyemem fakat watt olayına gelince bilgisayarını performans modunda çalıştırırsan 50w da çalışıyor ekran kartı.

Apex:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Min - 178 fps Medium - 137 fps Max - 93 fps

Warzone:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostum oyun indirip deneyemem fakat watt olayına gelince bilgisayarını performans modunda çalıştırırsan 50w da çalışıyor ekran kartı.

Apex:
Min - 178 fps Medium - 137 fps Max - 93 fps

Warzone:
Bu paylaştıklarında hem işlemci farklı hem de ekran kartı 60W olarak çalışıyor. Ryzen 5 5600H ve 3050 ekran kartına sahip test videoları da buldum ben zaten ama o testlerde ekran kartları 60W'tı, o yüzden net bilgi edinemiyorum.

Performans moduna nerden ayarlanıyor? Afterburner'la 35 ten 50W'a çıkaramadığına dair bir konu açmışsın daha önce çözebildin mi o sorunu.

Bu paylaştıklarında hem işlemci farklı hem de ekran kartı 60W olarak çalışıyor. Ryzen 5 5600H ve 3050 ekran kartına sahip test videoları da buldum ben zaten ama o testlerde ekran kartları 60W'tı, o yüzden net bilgi edinemiyorum.

Performans moduna nerden ayarlanıyor? Afterburner'la 35 ten 50W'a çıkaramadığına dair bir konu açmışsın daha önce çözebildin mi o sorunu.
Performans moduna alınca otomatikmen 50w yapıyormuş ekran kartı bilmiyordum msi afterburner dan ayarlamana gerek kalmayacak.

Performans moduna alınca otomatikmen 50w yapıyormuş ekran kartı bilmiyordum msi afterburner dan ayarlamana gerek kalmayacak.
Eyvallah sağolasın. Performans moduna alma dediğin Windows'un pil ayarlarındaki mi yoksa nvidia ayarlarında mı var?Afterburner'la gördün mü bi de 50W'a kadar çıktığını oyun içindeyken

Yeni nesil kartlar o şekilde veriyor zaten, 50w'de çalışabiliyor.

Yeni nesil kartlar o şekilde veriyor zaten, 50w'de çalışabiliyor.

Diğer watt değerine sahip olan ekran kartlarını da 15-20W gücü artabilecek şekilde düşüneceğiz o zaman? Yani mesela 60W'a sahip 3050 ekran kartı da 75-80W'lere mi çıkıyor oyun esnasında? Öyleyse eğer bu ekran kartını 60,75,85W'lık versiyonlarıyla kıyaslarken gene 35W olarak mı düşünmek lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı