Asus vn247h monitör ölü piksel

yunus emre

Kilopat
Arkadaşlar geçen gün vatandan Asus vn247h monitör aldım. Ama gel gelelimki ölü pikseli gördüm, değişimi yapıldı orda ölü piksel varmı yokmu diye kontrol ettim 2ncisindede ölü piksel çıktı. Diyeceğim şuki vn247h serisi fabrikasyon hatasımı var? Kullanan arkadaşlara soruyorum.

Ben kullanmıyorum ama çok şikayet gördüm ölü pixel'den dolayı. Orda alınca kontrol ettirip almak daha mantıklı. Ver yine değiştirsinler.

2nci monitörü ordan test ettirdim ondada ölü piksel çıktı almadım. Ama diyiceğim şuki monitör oyun oynamak film seyretmek için on numara. 1ms tepkime süresi 2 tane hdmı, 1 tane dvı. Pazartesi günü stok gelicek aldığım yerdeki vatan mağazasına orda tek tek deniyeceğiz artık. Hepsindede ölü piksel çıkarsa tavsiye edebiliceğiniz 24 inç monitör varmı buna muadil olarak ?

Kendi kullandığım Asus Vs248H monitör gayet iyi. 24 inç 2 MS 1 HDMI. 19 İNÇ'ten sonra bunu aldım şu a küçük geliyor. Bence 24 inç'ten aşağı alma oyunlarda çok iyi oluyor büyük ekran. Bende seninkinden alıcaktım ama yoktu biraz daha fazla verdim bunu aldım.

Özellikle 1ms istiyorum oyunlarda gerçekten etkisini gösteriyor. Bakalım pazartesi günü 6 tane stok çekilicek mağazalarına. İnşallah onlarda ölü piksel yokturda alırım giderim monitörü , Çünkü çok sevdim.

3 aydır VN247H kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım . Ölü piksel her modelde çıkmıyor , 2 monitörde çıktı diye seriyi çöpe atmamak gerek . :)

Yok ben monitörü çok beğendim gerçektende. Ama forumlardaki yorumlar gözümü korkuttu. Arkadaşın teki vn247h modelini 4 kere değişim olmuş ölü piksel yüzünden. Benim korktuğum seri olarakmı ölü piksel sıkıntısı var hepsinde. Çünkü pazartesi günü 6 tane vn247h gelicek hepsine test yaptırıcam inşallah bir tane sağlam bulabilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı