ASUS VP249QGR 23.8" nasıldır?

OKARA

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar RTX 2070 Ekran kartım var.
ASUS VP249QGR 23.8" Full HD IPS Çerçevesiz 1ms 144Hz Adaptive-Sync (FreeSync) monitör almayı düşünüyorum fakat G-Sync kullanabilir miyim veya hangi monitörü alsam güzel olur

Son düzenleme:
Arkadaşlar RTX 2070 ekran kartım var.
ASUS VP249QGR 23.8" Full HD IPS çerçevesiz 1ms 144Hz adaptive-Sync (FreeSync) monitör almayı düşünüyorum fakat G-Sync kullanabilir miyim veya hangi monitörü alsam güzel olur

Ben kullanıyorum bana göre monitörün tek sıkıntısı ayağı daire şeklinde olduğundan kolay sallanıyor.
Bu monitörde G-Sync açabilir miyim peki asıl merak ettiğim konu o destekleyip desteklemediği.

Gerçek G-Sync olmaz ama açabilirsiniz.

Ben kullanıyorum bana göre monitörün tek sıkıntısı ayağı daire şeklinde olduğundan kolay sallanıyor.

Gerçek G-Sync olmaz ama açabilirsiniz.

ASUS monitörde peki G-Sync açılabiliyor mu? Eğer hayır ise MSI tercih edeyim o zaman fiyat farkı çok fazla yok zaten.

ASUS monitörde peki G-Sync açılabiliyor mu? Eğer hayır ise MSI tercih edeyim o zaman fiyat farkı çok fazla yok zaten.

Display Port kablosu ile açılabiliyor. ( Display Port kablo monitörle gelmiyor.) ancak gerçek G-SYNC deneyimi monitörün içine yerleştirilen bir ekstra anakart ile elde ediliyor ki bunu bu fiyat bandında bulmanız biraz zor.

Display Port kablosu ile açılabiliyor. ( Display Port kablo monitörle gelmiyor.) ancak gerçek G-SYNC deneyimi monitörün içine yerleştirilen bir ekstra anakart ile elde ediliyor ki bunu bu fiyat bandında bulmanız biraz zor.
Evet onu biliyorum zaten ama Nvidia bazı freesync monitörlerede destek vermeye başlamış hangilerine veriyor hangilerine vermiyor tam olarak bilmediğim için bu konuyu açma gereği duydum bazı yerlerde ASUS VP249QGR bu desteği alamıyor diye okuyunca sorma gereği duydum belki yeni güncellemeler ile almaya başlamıştır diye

Yeni konular

Geri
Yukarı