ASUS VP249QGR alınır mı?

Merhabalar, ben 144 Hz monitör almayı düşünüyorum ama monitörüm 144 FPS'den fazla FPS alırsa ne olur? 144 FPS'den fazla alırsam bile 144 FPS olarak mı göreceğim diye aklımda bir sürü soru var, AMD Free-Sync'li monitör almayı düşünüyorum ama hala özelliğin tam olarak nasıl çalıştığını bilmiyorum bana (bu arada olmayı düşündüğüm monitör bu:ASUS VP249QGR 23.8" Full HD IPS Çerçevesiz 1MS 144Hz Adaptive-Sync (FreeSync) | Trendyol)

144hz monitörde 144den daha çok FPS alsanız bile en fazla 144 FPS görebilirsiniz. Ayrıca monitör alınır. İyi monitör.

Link çalışmıyor ama 1500TL civarı ise alınır.

144FPS'i geçerseniz 144FPS akıcılığında görmeye devam edersiniz ama yırtılmalar olur.

AMD ekran kwrtıniz var ise Freesync veya V-Sync açar, rahatinıza bakarsıniz.

NVIDIA kart alirsanız da V-Sync veya DP kullanırsanız G-Sync açıp keyfinize bakarsınız (Verim garantisi yok)

Link çalışmıyor ama 1500TL civarı ise alınır.

144FPS'i geçerseniz 144FPS akıcılığında görmeye devam edersiniz ama yırtılmalar olur.

AMD ekran kwrtıniz var ise FreeSync açar, rahatinıza bakarsıniz.

NVIDIA kart alirsanız da v-Sync veya DP kullanırsanız G-Sync açıp keyfinize bakarsınız (verim garantisi yok)

NVIDIA ekran kartlarında Free-Sync çalışmıyor mu?

Nasıl yani ben şu an da NVIDIA ekran kartını DP ile bağlarsam G-Sync mi olacak?
Monitörde Freesync var ise evet, açabileceksiniz.

Ama G-Sync çipi bulunan monitör kadar verimli olmayabilir.
Hiç verimli de olmayabilir, garantisi yok. Ama ASUS olanda yeterli seviyede verimli çalışacaktır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı