ASUS VP249QGR alınırsa gözlerdeki kanama gider mi?

flainn

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar ASUS VP249QGR alacağım ama şu anda kullandığım monitör gün içerisinde uzun süreli kullanımda gözlerimde kanlanma yapıyor. Eğer ASUS VP249QGR alırsam bu sorunu önleyebilir miyim?

AOC 21" G2260VWQ modelini kullanıyorum, gözlerim uykumu aldığım takdirde kanlanmıyor. Uykunuzu düzgün bir şekilde alırsanız sizde de olmayacağını/azalacağını düşünüyorum.

Belki ortam ışıklarının etkisiyle belki de yanlış monitör ayarları yüzünden gözlerin yoruluyordur hocam.
Panel kalite farkı mutlaka etki eder ama sorunun kaynağının monitör olduğuna emin miyiz?

Kanlanmanin direkt monitör ile alakali oldugundan emin misiniz? Gözlerinizde baska saglik sorunlari mevcut mu?

Hayır, monitörden dolayı zaten monitörüm öyle iyi bir şey değil 300 TL gibi bir fiyata almıştım.
Belki ortam ışıklarının etkisiyle belki de yanlış monitör ayarları yüzünden gözlerin yoruluyordur hocam.
Panel kalite farkı mutlaka etki eder ama sorunun kaynağının monitör olduğuna emin miyiz?

Evet hocam zaten ben monitörü kendime çekerek onuyorum dibimde olur monitör ışıklandırma hakkında bir problem yok. Monitör de çok iyi değil zaten 300 400 TL gibi bir fiyata almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı