ASUS VP249QGR nasıldır?

Nasıl bakıldığını bilmiyorum. Şu an DP ile 144 Hz alıyorum. Monitörden ve NVIDIA denetim masası'ndan gerekli ayarları yaptım. Genel Witcher oynuyorum arada da PUBG. Hardcore FPS oyuncusu değilim. Önceki monitörüm AOC G2460 75 Hz 1 ms idi. Gecikme olarak arada fark olduğunu sanmıyorum.
G-Sync'i kolayca ayarladınız yani?

Ben kendim için VP249QGR alacağım, arkadaşımda da görünce kararım kesinleşti. Bence hata yapmazsınız, sadece biraz kısıtlı oynar. (Benim için hiç önemli değil.)

Aynen benim içinde pek önemi yok hocam hareketin vs.
@FaLSe bende AOC markasını severim. İlk monitörüm AOC idi ve hiç memnuniyetsizliğim olmadı ancak fiyat durumu ortada. IPS panel 144 Hz olması beni ikna etti. Sonuçta ASUS'ta dandik bir marka değil. Seçim sizin tabii ki. Ben aldım kullanıyorum ve memnunum. Ben i5 8400 ve RTX 2060 ikilisi ile kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

Hocam nereden ne zaman ne kadara aldınız? N11'den veya Trendyol'dan almayı düşünüyorum ben fiyatı ve satıcısı aynı (1460 TL betaplus) güvenilir midir?

Evet. Sıkıntısız kullanıyorum. Basitçe ayarlanıyor.
@FaLSe bende betaplus adlı satıcıdan aldım. Bir sorun çıkmadı 3 günde elime ulaştı.

N11'den az önce siparişini verdim. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Tek temennim ölü piksel çıkmaması :))

2 Ay oldu sanırım bu monitörü kullanıyorum. Bir sıkıntı yok şimdilik. Ölü piksel çıkmadı ancak sağ üst köşede hafif ışık sızıntısı var. Beni rahatsız etmiyor takıntı yapmadım. Eski monitörümün DP kablosu ile bağladım bir sıkıntı yok. Çatır çatır 144 Hz çalışıyor yırtılma vs yok. Oyunlar akıyor renkler coşuyor müthiş bir deneyim. Kutu içinden DP kablosu çıkmıyor. Tavsiye eder miyim evet ederim. F/P olarak rakipsiz olabilir.
Size zahmet düz bir gri renk açıp veya masaüstünüzü gri renk yapıp fotoğrafını net bir şekilde atabilirmisiniz bir şeye bakacağımda

Yeni konular

Geri
Yukarı