ASUS VP249QGR vs AOC 24G2U

bthnkrtll

Kilopat
Selamlar herkese. Tavsiyeniz hangisinden yana olurdu? Nedenleri ile birlikte yazarsanız çok sevinirim.

Not: Kullanımım oyun ve film üzerine olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
XG2405'te alabilirsin. Fiyatını 1.700 TL küsür görmüştüm, o yüzden eklemedim.
1550-1600 civarlarında şuan. İndirim var sanırım.

Bu arada ViewSonic XG 2405'i aldım ve 1 saatlik deneyimim ardından monitörün gayet kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Bende panel sıkıntılı çıktığından dolayı iade edip tekrar sipariş verdim başka siteden. ViewSonic'e bu dönemde bile 2-3 dakikalık bekleme sonucunda ulaşabilirim. Servis ve desteğin üzeceğini düşünmüyorum. Malzeme kalitesi gayet güzel. Renkler canlı, 144 Hz yağ gibi akıyor. Hoparlör olarak kötüydü beklediğimi bulamadım ama idare eder bir seviyede. İçinden HDMI kablosu çıkıyor ama size tavsiyem VESA sertifikalı bir DP kablosu almanız.

Hocam 60hz TN bir panelden gecis yapmayi dusunuyorum IPS panellere. Aklimda Aoc 24g2u Viewsonic xg2405 Asus vg249q var. Siz de sanirim Viewsonic almissiniz. Ben baya rekabetci fps oynuyorum. R6 olsun Warzone Apex olsun. TN panelden buna gecince sorun yasar miyim ? Ghostin blur v.s gibi sorunla rolur mu . Akici mi cihaz ? Ps4 uzerinde kullanicam ilerde pc toplarsam onla devam edicem. Fikrinizi alabilir miyim ?

Geri
Yukarı