ASUS vs MSI

Arkadaşlar hepsininde iyi modelleri var. Yarın belki Zotac devrim niteliğinde bir model çıkaracak nereden belli ? Marka olarak kıyaslamayın aynı fiyat aralığındaki modeller olarak kıyaslarsanız daha sağlıklı olur. Saygılar.

Arkadaşlar hepsininde iyi modelleri var. Yarın belki Zotac devrim niteliğinde bir model çıkaracak nereden belli ? Marka olarak kıyaslamayın aynı fiyat aralığındaki modeller olarak kıyaslarsanız daha sağlıklı olur. Saygılar.
Su anlik Zotac kotu bir performans sergiliyor. Ama Hybrit 980 Ti cok guzel duruyor.

Arkadaşlar asus servis olarak kotu ancak msı hakkinda da o şekilde sorunlar duydum ikisinin de servisleri sıkıtılı yani anakart ve ekran kartı olarak asus almayi dusunuyorum bu şekilde bir sistem kuracağım

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-08-08-14-53-18.png
    Screenshot_2015-08-08-14-53-18.png
    144,6 KB · Görüntüleme: 446
Konu hort ama yine de yazmak istedim. Marka fanı değilim kesinlikle bana hangi markanın ürünü güzel hizmet ediyorsa onu söyler geçerim. MSI kadar şu zamana kadar dandik bir marka görmedim. Belki iyi ürünleri vardır memnun kalanı yıllarca kullananı vardır ama bana hep dandik ürünleri denk geldi herhalde bilmiyorum.

Aynı gün vatandan MSI marka hem anakart hem de ekran kartı aldım 2 sene sonra garantileri bittikten sonra aynı gün ikisi de birden bozuldu. Abartmıyorum aynı gün ikisi de cortladı. Ekran kartına voltaj gelmiyormuş anakartın ise kuzey köprüsü gitmiş. O günden bu yana ne MSI alırım ne de etrafımda ki insanlara aldırırım.

ASUS'un ürünleri güzel şu zamana kadar yamuğunu görmedim hiç. Gigabyte anakart kullandım 2 sefer sadece bir tanesin de Realtek ses kartı arızalandı ona da harici ses kartı alarak idare ettim ama sonradan HDMI ile bağlantı yapınca ses sorunu da kalmadı.

Geri
Yukarı