ASUS vs Sapphire RX6600 tercihi

Yorumları kim yazıyor merak ettim, ısı konusunda başarısız falan dediğiniz marka soğutmada en iyi markadır.
Fanboy falan mısın? NVIDIA'dan sonra da Sapphire fanboy çıktı, ölsem gam yemem. Pulse modeli için konuşuyoruz, soğutması iyi olan bir model değil.

Yorumları kim yazıyor merak ettim, ısı konusunda başarısız falan dediğiniz marka soğutmada en iyi markadır.

Sapphire'nin birkaç modelinde soğutma iyide olsa en saçma OC veren en çok WattMan hataları çıkartan en çabuk bozulan modeller Sapphire oluyor onun için ASUS varken Sapphire'nin yüzüne bakılmaz.

Sapphire'nin birkaç modelinde soğutma iyide olsa en saçma OC veren en çok WattMan hataları çıkartan en çabuk bozulan modeller Sapphire oluyor onun için ASUS varken Sapphire'nin yüzüne bakılmaz.
Olaya ne kadar uzak olduğun yukarıdaki cümlenden belli, OC ve Wattman hatası gpu ile ilgilidir, gpu'yu Amd üretir Sapphire değil.

Birgün gelecek kartı satmak isteyeceksin. Ben 2. El müşterisi olsam Asus olanı tercih ederim. Satarken elin güçlü olur Asus markasıyla.

Abimde ASUS var ve ASUS hem sogutmasi iyi hem de buyuk bir sogutka blogu var. Sapphire ise AMD'nin dusuk seviyeli ekran kartlari. O yuzden sogutma blogu falan yok.

Soğutma bloğu yok he mi? Doğru kardeşim ben buz torbası bağlıyorum karta soğuması için.

Yeni konular

Geri
Yukarı