Asus Vs239HV Tuşları Çalışmıyor

Efe Yurt

Hectopat
Daha fazla  
Quickfit i açtım hani şu ekranı karelere bölmeye yarayan şey işte işim bittikten sonra kapatacaktım ki tuşların çalışmadığını fark ettim kapatamıyorum fişini söktüm hala tuşlar çalışmıyor ve quickfit otomatik olarak açılıyor tuşları yapamasam bile quickfit i nasıl kapatabilirim ? Bu arada tuşlar nasıl bozulmuş olabilir ? Hiç bir tuş çalışmıyor durduk yere oldu bu. @Recep Baltaş

Kafayı yemek üzereyim işleri iyice batırdım bir program ile fabrika ayarlarına çevirmeyi denedim hiç bir işe yaramadı daha da beter yaptı beyazlar pembemsi gözüküyor ya her renk değişti resmen Allah rızası için yardım edin ya.

Az önce kurcalarken birden kapandı kablosunu çıkartıp takınca düzeldi baktığımda galiba fabrika ayarlarına dönmüştü çizgiler yoktu menü tuşuna bastım fakat gene quickfit açıldı tahminimce her tuşa bastığım zaman quickfit açılıyor nasıl düzeltebilirim bunu anladığım kadarıyla tuşlarda bir sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı