Asus VX238H gerçek görünmü nedir?

erfaen

Hectopat
Daha fazla  
Aylardır sistem toplama üzerine birsürü makale ve yazı okudum ve en son Asus VX238H adlı 23" 1ms monitöre karar verdim ancak farklı sitelerde farklı görünümlere sahip bu monitörün hangi görüntüsü gerçek ? Belki eskiden çıkanlar farklı olabilir diye düşündüm ancak Vatanın sitesi aklımı iyice karıştırdı. Bu konudaki yardımlarınızı bekliyorum.
Bu görüntü Asus VX238H 23" 1ms (Analog+Dvi+HDMI) Full HD LED Monitör Fiyatı
Hepsiburada'ya ait.
Bilgisayar_5183224.jpg

Bu ise VX238H - Genel Bakış
Asus un kendi sitesine ,
P_500.jpg

Ve işin en komik yanı Vatan Bilgisayarda her ikiside mevcut..
ASUS 23" VX238H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan Bilgisayarın sitesinde hata olabilir ama Asus'un hata yapacağını zannetmem. Asus'un sitesindeki doğrudur büyük ihtimal.

Monitörün çıkış tarihi 2013, amazon ile asusun sitesindeki monitörler piyano kaplama diye tabir edilen parlak cinsten. Hepsiburada daha mat traşlanmış alüminyum görüntülüsünü satıyor, vatan ise ikisini birden. Benim anladığım monitörün iki farklı görünümü var ve biri daha eski üretim.
Yakın zamanda yayınlanan 1500 liralık oyuncu sistemine almayı düşünüyorum bende, vatana gidip ne nedir öğrenmeye çalışacağım ayrıntılı şekilde. Eğer sizde açıklayıcı bir bilgiye ulaşırsanız lütfen iletin, iyi günler/akşamlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı