ASUS WT425 1600 DPI Kablosuz Fare İncelemesi

Merhaba, kullanmakta olduğum E-3LUE Mazer faremin tekeri bozulduğu için değiştirmeye karar verdim. Bu fareyi gördüm ve Hepsiburada'dan 08.06.2018 tarihinde sipariş ettim (49.50 TL). Ürün elime 1 gün sonra 09.06.2018 tarihinde elime geçti. Kutu içeriği 1 Fare, 1 Pil, USB, Fatura, Garanti Belgesi ve Kullanım Kılavuzu. Ellerim pek büyük olmamasına rağmen fare bana biraz küçük geldi. 1-2 CM daha geniş olsa çok iyi olabilirdi. Fakat resimlerde de belli olacağı gibi ergonomik bir yapıya sahip bu yüzden parmaklarım için yapılmış gibi duruyor. Mousepad kullanmadığım halde masanın üzerinde çok güzel kayıyor. Sormak istediğiniz veya merak ettiğiniz bir şey olursa size yardımcı olmaya çalışacağım.

Farenin beğendiğim yönleri :
  • 'Optik Sessiz Tıklama' özelliği. (Tıklama sesi neredeyse hiç duyulmuyor)
  • Malzeme kalitesi
  • DPI ve İleri - Geri tuşlarının sağlamlığı
  • 4 Farklı DPI seçeneği
Farenin beğenmediğim yönleri:
  • Bir programı olmadığı için İleri - Geri tuşlarını başka bir şeyle değiştiremiyoruz.
  • DPI seviyeleri belli değil 4 seçenek var hepsi çok hızlı.
11.jpeg
22.jpeg
33.jpeg

Fareyi alalı 1 gün ve daha 2-3 saat test ettiğim için daha fazla bilgi veremeyeceğim. 1 Hafta veya 1 ay sonra fikrimi tekrar konuya yazarım. Şu anda gördüğüm kadarıyla güzel ve kullanışlı bir fareye benziyor ve 50 TL'ye alınabilecek en güzel kablosuz fare olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı