ASUS X509JA1-BR089TA1 performansı nasıl?

Bu linkte bilgisayar ofis kullanımları için tasarlamış notebook oyunlarda performans beklenmez ama yine de ufak oyunları oynatır ama GTA PUBG gibi oyunlar ağır oyunlar oyun ve normal kullanım istiyorsa i5 modellere bakmanı tavsiye ederim 8 GB RAM askeri oldu artık ekranda olması lazım içinde.

Bu linkte bilgisayar ofis kullanımları için tasarlamış notebook oyunlarda performans beklenmez ama yine de ufak oyunları oynatır ama GTA PUBG gibi oyunlar ağır oyunlar oyun ve normal kullanım istiyorsa i5 modellere bakmanı tavsiye ederim 8 GB RAM askeri oldu artık ekranda olması lazım içinde.
Almış bile ve akıcı olduğunu söylüyor. Pek inanmadım aslında. Bu bilgisayarın oyunlardaki performansına bakmıştım berbattı. Nasıl akıcı oynuyor anlamadım. Daha iyi bilgisayar önerileri yaptım ama kendi istediğini almış. Neden buraya konu açmış onuda bilmiyorum.

Almış bile ve akıcı olduğunu söylüyor. Pek inanmadım aslında. Bu bilgisayarın oyunlardaki performansına bakmıştım berbattı. Nasıl akıcı oynuyor anlamadım. Daha iyi bilgisayar önerileri yaptım ama kendi istediğini almış. Neden buraya konu açmış onu da bilmiyorum.

Yemin ederim akıcı video bile paylaşabilirim o derece.
Valorant PUBG Lite Minecraft Fall Guys rahat oynuyorum.
GTA vs bakmadım ama oynatiyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı