ASUS X515 EP yükseltme için SSD ve RAM önerisi

Samicenk

Hectopat
Bilgisayarım 8 GB RAM'e ve 256 GB M.2 SSD'ye sahip. İşlemcim gayet iyi bence. 11th gen Intel(R) Core(tm) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz.
1 TB M.2 SSD ve boş olan slota bir +8 GB RAM daha eklemeyi düşünüyorum. Bunlar nasıl sizce? Bir de boş olan slota 16 GB taksam 24 GB RAM oluyor mu? Bilgisayar modeli ASUS X515 EP. Ram DDR 3200 MHZ

Son düzenleme:
Bilgisayarım 8 GB RAM'e ve 256 GB M.2 SSD'ye sahip. İşlemcim gayet iyi bence. 11th gen Intel(R) Core(tm) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz.
1 TB M.2 SSD ve boş olan slota bir +8 GB RAM daha eklemeyi düşünüyorum. Bunlar nasıl sizce? Bir de boş olan slota 16 GB taksam 24 GB RAM oluyor mu? Bilgisayar modeli ASUS X515 EP. RAM DDR 3200 MHz

SATA M.2 mi NVMe M.2 mi buna dikkat edin

24GB olur benim hp gaming de 24 yapmıştım excaliburda öyle bu arada beğendiğin parçalar güzel iyi bir araştırma yaptıysan piyasada daha kaliteli ve ucuzu bunlarsa hemen al

SATA M.2 mi NVMe M.2 mi buna dikkat edin
Şuanki NVMe'miş. Bi sorun yok o konuda.

24GB olur benim hp gaming de 24 yapmıştım excaliburda öyle bu arada beğendiğin parçalar güzel iyi bir araştırma yaptıysan piyasada daha kaliteli ve ucuzu bunlarsa hemen al
Evet baya araştırma yaptım. En uygunu bunlardı. F/P bakımından. Teşekkürler.

Denk olarak Samsung Evo 500 GB olanı var fakat okuma yazma oranları aynı. Bu fiyatta o SSD gayet iyi bence.

1 TB M.2 SSD ve boş olan slota bir +8 GB RAM daha eklemeyi düşünüyorum. Bunlar nasıl sizce? Bir de boş olan slota 16 GB taksam 24 GB RAM oluyor mu? Bilgisayar modeli ASUS X515 EP. Ram DDR 3200 MHZ

Lapyopun marka model nedir acaba? Ssd güzel gibi duruyor ama dikkat edin çakma ürünlere dikkat edin.

Baktığınız SSD bilgisayarına uyucağına eminmisin? Ben plce 3.0 slotu olduğunu gördüm bilgisayarın, baktığın SSD PCIe 4.0

Baktığınız SSD bilgisayarına uyucağına emin misin? Ben plce 3.0 slotu olduğunu gördüm bilgisayarın, baktığın SSD PCI-e 4.0
4.0 SSD 3.0 slotuna uyar.

Bunu öneririm, daha iyi. Trendyol üzerinden Nays ile alırsanız %20 geri ödemesi de var.

4.0 SSD 3.0 slotuna uyar.

Bunu öneririm, daha iyi. Trendyol üzerinden Nays ile alırsanız %20 geri ödemesi de var.

Anahtar farkı olmuyor mu hocam bazılarında? Ben çünkü eski bilgisayarımda böyle bir sorun yaşamıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı