ASUS X540up sürücü güncelleme

Drawn

Femtopat
Selam. ASUS X540up cihazımın en iyi en doğru sürücülerini bulamıyorum başka sitelerden yüklediğimde performansı eskisi kadar alamıyorum. Sürücülerden de pek anlamam, bu model cihazın sürücülerini kendi sitesinden bulup atabilir misiniz?

Bu model cihazın sürücülerini kendi sitesinden bulup atabilir misiniz?

"İşlemci Tipi veya BIOS Sürümünü Seçin" yazısının altındaki seçeneğe tıkla ve ASUS X540UP'yi seç. Daha sonra da işletim sistemini seçerek sürücüleri görebilirsin. Yalnızca doğrudan Windows 10 64-bit için uyumlu sürücüler bulunuyor. Belki bazıları diğer Windows sürümlerinde de çalışabilir ama.

"İşlemci Tipi veya BIOS Sürümünü Seçin" yazısının altındaki seçeneğe tıkla ve ASUS X540UP'yi seç. Daha sonra da işletim sistemini seçerek sürücüleri görebilirsin. Yalnızca doğrudan Windows 10 64-bit için uyumlu sürücüler bulunuyor. Belki bazıları diğer Windows sürümlerinde de çalışabilir ama.
Teşekkürler ama ben buradan sürücü yüklediğimde aygıt yöneticisinden güncelleyeceğim sürücüyü seçip diski seç diyerek yüklediğim klasördekini açınca benim bilgisayarıma uyumlu olmadığı uyarısı geliyor ne yapmalıyım?

Donanım kimliğini gönderir misin onun?

Donanım kimliği nasıl gönderilir?
Aygıtın üzerine sağ tıklayıp Özellikler > Ayrıntılar kısmına gel. Seçenekelrden "Donanım Kimlikleri"ni seç. Listelenen kimlikleri buraya at. Atarken üstüne sağ tıklayıp tümünü seç, sonra tekrar sağ tıklayıp kopyala ve buraya yapıştır.

Aygıtın üzerine sağ tıklayıp özellikler > ayrıntılar kısmına gel. Seçenekelrden "donanım kimlikleri"ni seç. Listelenen kimlikleri buraya at. Atarken üstüne sağ tıklayıp tümünü seç, sonra tekrar sağ tıklayıp kopyala ve buraya yapıştır.

Bilgisayarım şimdi bende değil 3-4 gün içinde gelecek geldiği zaman göndersem olur mu?

Aygıtın üzerine sağ tıklayıp özellikler > ayrıntılar kısmına gel. Seçenekelrden "donanım kimlikleri"ni seç. Listelenen kimlikleri buraya at. Atarken üstüne sağ tıklayıp tümünü seç, sonra tekrar sağ tıklayıp kopyala ve buraya yapıştır.

Bilgisayarım dayımda kaldığı için o gelirken getirecek.

Olur.

Zannımca şöyle bir durum var:

Bilgisayarının iki farklı modeli bulunuyor. Birisinde Realtek Wi-Fi kartı, diğerinde ise Atheros Wi-Fi kartı bulunuyor. Çünkü sürücü kısmında "Tümünü göster" dediğimizde Atheros sürücüsü de çıkıyor. Sen ise muhtemelen en üstte bulunan Realtek sürücüsünü kurmaya çalışıyorsun ve uyumsuz diye hata alıyorsun. Yani sende bilgisayarın Atheros'lu versiyonu bulunuyor olabilir.

Durum bu şekilde. Bundan yola çıkarak "Tümünü göster" butonuna basıp aşağı inerek 2017/01/05 tarihli Atheros sürücüsünü kurmaya çalış bu sefer de bakalım. Atheros sürücüsünü INF ile kurmaya gerek yok, arşivin içerisinde setup.exe dosyası var onu çalıştırman yeterli. Bilgisayarı eline aldığında sonuçları yazarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı