Asus X541UV Nasıldır?

XLFan

Hectopat
Vatan Bilgisayar'dan belirttiğim dizüstünü almayı planlıyorum ve dizüstülerden de pek fazla anlamıyorum ama bu sitede bu fiyata alınabilir tek dizüstü bu gibi geldi bana. Bu dizüstüden tek isteğim benim elimdeyken hem oyun olsun hem de Auto Cad gibi veya Proteus gibi programlarda sıkıntı çıkartmaması.

ASUS X541UV CORE İ5 6200U 2.3GHZ-4GB RAM-500GB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK

IMG_1300.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler öncelikle. Bu laptopun aynısını ben de kullanıyorum. İlk laptopum ve gayet memnunum iyi ki de almışım. Özellikle ses konusunda 6, 7 milyonluk laptoplardan daha iyi. Dediğiniz uygulamaları kaldırır. Ben ArcGIS ve NetCAD uygulamalarını kullanıyorum ve sıkıntı yok ama arada uygulamada donma oluyor. İsterseniz RAM takviyesi yaparsanız iyi olur yapmazsanız da bir şey olmaz. Benim fikrim bu yönde.

İyi günler öncelikle. Bu laptopun aynısını ben de kullanıyorum. İlk laptopum ve gayet memnunum iyi ki de almışım. Özellikle ses konusunda 6, 7 milyonluk laptoplardan daha iyi. Dediğiniz uygulamaları kaldırır. Ben ArcGIS ve NetCAD uygulamalarını kullanıyorum ve sıkıntı yok ama arada uygulamada donma oluyor. İsterseniz RAM takviyesi yaparsanız iyi olur yapmazsanız da bir şey olmaz. Benim fikrim bu yönde.

Bir şey diyeceğim: konu ne zaman açıldı baktınız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı