ASUS X542BP sitesinde Windows 8.1 için sürücü olmaması

kaankya

Decapat
Selamlar arkadaşlar,
ASUS X542BP A9-9420 işlemci laptopum Windows 10'da çok kasıyordu, Windows 8.1'e geçtim. İlaç gibi şu an ama sürücü sorunları yaşıyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Ne laptopun kendi sitesinde ne de AMD'nin sitesinde Win8.1 için sürücü yok. Sadece 10 ve 7 için var. Hadi grafik sürücüsünü internetten araştırıp yaparım diyelim.
Touchpad driver nasıl bulabilirim? BIOS'ta çalışan touchpad Windows'ta çalışmıyor, sürücüsü de kendi sitesi ASUS'ta sadece Windows 10'da var.

Selamlar arkadaşlar,
ASUS X542bp A9-9420 işlemci laptopum Windows 10'da çok kasıyordu, Windows 8.1'e geçtim. İlaç gibi şu an ama sürücü sorunları yaşıyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Ne laptopun kendi sitesinde ne de AMD'nin sitesinde Win8.1 için sürücü yok. Sadece 10 ve 7 için var. Hadi grafik sürücüsünü internetten araştırıp yaparım diyelim.
Touchpad driver nasıl bulabilirim? BIOS'ta çalışan touchpad Windows'ta çalışmıyor, sürücüsü de kendi sitesi ASUS'ta sadece Windows 10'da var.

Hocam Windows 7 sürücüsünü kurun.

Grafik sürücüsünü zaten grafik birimi üretici sayfasından indireceksiniz onu dert etmeyin. O halde touchpad aygıtınızın donanım kimliğini aşağıdaki rehbere göre paylaşın ve kopyalayıp buraya yapıştırıp paylaşmayı unutmayın.

Grafik sürücüsünü zaten grafik birimi üretici sayfasından indireceksiniz onu dert etmeyin. O halde touchpad aygıtınızın donanım kimliğini aşağıdaki rehbere göre paylaşın ve kopyalayıp buraya yapıştırıp paylaşmayı unutmayın.

Maalesef aygıt yöneticisinde de hiç gözükmüyor Touchpad'e dair bir şey.

Aygıt yöneticisi'nin ekran alıntısını paylaşır mısınız?

1618158430491.png

Bilinmeyen aygıt arattığımda AMD ı2C Controller olarak çıkıyor.
Çözdüm sorunu I2C olarak arattığımda AMD Catalyst Center 15.17 çıktı 49mb onu kurdum ve direkt çalıştı teşekkür ederim tüm yardımlarınız için

Geri
Yukarı