ASUS X542UR Laptop Siyah Ekranda Kalıyor

PapyonluKedi

Hectopat
Şu an mobilden yazıyorum az önce bilgisayarımda oyundayken hiçbir sorun yokken, oyundan alt+F4 attım. Sonra bilgisayar siyah ekranda kaldı ama arkada Spotify'dan müzik calıyordu. Sonra acma kapama düğmesine basılı tuttum kapattım. Tekrar acmayı denediğimde BIOS ekranı geliyor. Sonrasında siyah ekranda kalıyor. Yardım edin bana laptopum: ASUS X542ur i5 7200u 8 GB RAM 930MX ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine aynı şey oldu bilgisayarı yeniden başlattım normal olarak gidiyordu bios geldi gecti sonra yine siyah ekranda kaldı uyku moduna alıp tekrar bir tuşa bastım kilit ekranı geldi ilginc bir sorun
Tamam sıkıntı yok o zaman, CMD'yi yönetici olarak açın ve msconfig yazın, 2, sekmenin fotoğrafını atın. Hayırlı olsun bu arada.

Tamam sıkıntı yok o zaman, CMD'yi yönetici olarak açın ve msconfig yazın, 2, sekmenin fotoğrafını atın. Hayırlı olsun bu arada.
Teşekkürler peki neden böyle yapıyor olabilir ekran siyahta kalıyor ve bir süre bekledikten sonra ekranın rengi kısılıyor yani normal kilit ekranında beklemiş gibi

Dosya Ekleri

• cmd.png
    cmd.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 27
  • msconfig.png
    msconfig.png
    11 KB · Görüntüleme: 22
Teşekkürler peki neden böyle yapıyor olabilir ekran siyahta kalıyor ve bir süre bekledikten sonra ekranın rengi kısılıyor yani normal kilit ekranında beklemiş gibi.

Hocam merhaba benim eski laptopta HD 3000 (Windows 10 desteği yok) vardı yeniden başlatmada siyah ekranda kalıyordu uykuya alıp açılıyordu sürücüyü güncelleyin.

Hocam aygıt yöneticisinden hepsini 1 gün önce kontrol etmiştim ve hepsi güncel cıkmıştı dediklerinizi yapacağım şimdi teşekkürler

Geri
Yukarı