ASUS X542UR Laptop Siyah Ekranda Kalıyor

PapyonluKedi

Hectopat
Şu an mobilden yazıyorum az önce bilgisayarımda oyundayken hiçbir sorun yokken, oyundan alt+F4 attım. Sonra bilgisayar siyah ekranda kaldı ama arkada Spotify'dan müzik calıyordu. Sonra acma kapama düğmesine basılı tuttum kapattım. Tekrar acmayı denediğimde BIOS ekranı geliyor. Sonrasında siyah ekranda kalıyor. Yardım edin bana laptopum: ASUS X542ur i5 7200u 8 GB RAM 930MX ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'den boot ediyor mu? Bir şey takılı ise onu çıkarıp deneyin(Sistemin bulunduğu disk dışında). Bu arada mobilden değil Mac OS'ten yazmışsın.

USB'den boot ediyor mu? Bir şey takılı ise onu çıkarıp deneyin(Sistemin bulunduğu disk dışında). Bu arada mobilden değil Mac OS'ten yazmışsın.
Mac os dediği iphone dur boot etmek derken girdim baktım biosda windows alaklı bir şey yazıyor istersen fotoraf atabilirim
BIOS ekranına girince boot seçeneklerinde windows kurulu olan diskiniz geliyor mu?
Evet

Mac os dediği iphone dur boot etmek derken girdim baktım biosda windows alaklı bir şey yazıyor istersen fotoraf atabilirim
Pardon bilmiyordum, evde başka bilgisayar var mı? Eğer varsa USB'ye bir iso yazdırıp ondan boot et. Eğer yoksa BIOS ayarlarını sıfırla ve BIOS ekranının fotoğrafını at.

Pardon bilmiyordum, evde başka bilgisayar var mı? Eğer varsa USB'ye bir ISO yazdırıp ondan Boot et. Eğer yoksa BIOS ayarlarını sıfırla ve BIOS ekranının fotoğrafını at.

Mesajların ve cevapların için sana çok teşekkür ederim. İnancını bilmiyorun senin ama ben allaha dua ettim mucize olup bilgisayar açıldı allaha şükür allaha hamd olsun ve bu ilk mucizemde değil şu an emin olmak için bilgisayarı tekrar başlatsam bir sakıncası olur mu iyi akşamlar.

Mesajların ve cevapların için sana çok teşekkür ederim. İnancını bilmiyorun senin ama ben allaha dua ettim mucize olup bilgisayar açıldı allaha şükür allaha hamd olsun ve bu ilk mucizemde değil şu an emin olmak için bilgisayarı tekrar başlatsam bir sakıncası olur mu iyi akşamlar.
Hiçbir şey yapmadın mı? İlginç. Yeniden başlat bakalım ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı