Çözüldü ASUS X542ur laptopta fan çok hızlı dönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Collorpus

Centipat
Arkadaşlar 2 yıllık ASUS X542ur laptop sahibiyim. 2 gün önce bilgisayarda ekran kesildi ve reboot etmek zorunda kaldım. Ayrıca ara sıra CPU %10 RAM %33 etkinlikteyken fan daha önce görmediğim şekilde, büyük ihtimalle en yüksek seviyesinde çalışıyor. Virüs için Windows'un antivirüsüyle taradım fakat temiz çıktı. Sorunun kaynağı ve çözüm yolu hakkında bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?

Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yaptım ve önlemeleri uyguladım fakat fan hala çok hızlı dönüyor ayrıca performans düşüklüğü yaşamıyorum ve GPU da %5 civarları etkinlikte. Sanırım tozlanma var akşam bakacağım ona.
Bilgisayarı temizleyince sorunlar şimdilik çözüldü zaman ayıran herkese teşekkür ediyorum.

Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yaptım ve önlemeleri uyguladım fakat fan hala çok hızlı dönüyor ayrıca performans düşüklüğü yaşamıyorum ve GPU da %5 civarları etkinlikte. Sanırım tozlanma var akşam bakacağım ona.
Bilgisayarı temizleyince sorunlar şimdilik çözüldü zaman ayıran herkese teşekkür ediyorum.
dostum bilgisayar dan fazla toz çıktı mı ?

Geri
Yukarı