ASUS X54C-SO570r laptop için uyumlu SSD

• Konuyu başlatan kkank
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B

kkank

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
9 yıllık X54C-SO570R model laptopumu rahatlatmak için SSD takmayı düşünüyorum ancak uygun SSD hangi tip veya kapasite sınırım var mı bulamıyorum. AIDA64 yükledim ama onun içinden de bu bilgileri bulamadım. Aynı şey DELL Inspiron 15 3567 içinde geçerli. Bunları bilen var mı veya nasıl öğrenebilirim?

Bilgilerinizi yazın ona göre yönlendireyim.
ASUS müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsin.

AC3CB376-1710-417F-BB78-0342901B5E71.jpeg

Disk yuvası işaretlediğim yerde, M.2 yuvası bulunmuyor HDD’yi söküp 2.5” SATA SSD takabilirsiniz. Bütçeniz ne kadar?

İnternetten baktım cihazınızın anakartına. M.2 SSD için bir port yok. Aynı şekilde DELL cihazınızda da yok. SATA SSD takabilirsiniz. Kapasite de bir sınır olacağını zannetmiyorum. Bütçeniz nedir?

Bilgilerinizi yazın ona göre yönlendireyim.
ASUS müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsin.
Başka hangi bilgi lazım söylemem gereken?
Eki Görüntüle 901368

Disk yuvası işaretlediğim yerde, M.2 yuvası bulunmuyor HDD’yi söküp 2.5” SATA SSD alınabilir. Bütçeniz ne kadar?
İnternetten baktım cihazınızın anakartına. M.2 SSD için bir port yok. Aynı şekilde DELL cihazınızda da yok. SATA SSD takabilirsiniz. Kapasite de bir sınır olacağını zannetmiyorum. Bütçeniz nedir?
Çok teşekkür ederim. İnternette biraz baktığımda Samsung Evo serisinin çok dayanıklı olduğunu gördüm. Daha sonrasında başka bir cihaza takma vb. planım var o yüzden 860 Evo 500 GB düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Başka hangi bilgi lazım söylemem gereken?

Çok teşekkür ederim. İnternet'te biraz baktığımda Samsung Evo serisinin çok dayanıklı olduğunu gördüm. Daha sonrasında başka bir cihaza takma vb. planım var o yüzden 860 Evo 500 GB düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
860 EVO değil 870 EVO alın. 860 EVO alınmaz artık. 870 EVO hem daha yeni hem de daha güçlü.

Çok teşekkür ederim. İnternette biraz baktığımda Samsung Evo serisinin çok dayanıklı olduğunu gördüm. Daha sonrasında başka bir cihaza takma vb. planım var o yüzden 860 Evo 500 GB düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
Evet Evo serileri dayanıklıdır ama bütçeniz yetiyorsa 870 Evo alın derim.

Müşteri hizmetlerini arayın. Model marka söyleyin sonra RAM'lerim kaç MHz deyin bir de SSD olarak maksimum kaç destekliyor mesela SATA3 veya m2. garantiden çıkar mı vs.

Geri
Yukarı