ASUS X54C'de FN'ler çalışmıyor

FunyMoments17

Decapat
Daha fazla  
Bende bayağı eski X54C var Intel HD Graphics 3000'li onda FN F10 bastığımda ses kısılması gerekirken yok olmuyor Google atk mi ne varmış onu indirince oluyormuş. Bizim laptopun eski olduğu için adını bulamadım ASUS sitesinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrudur hocam ATK ile çözersiniz. Buradan işletim sisteminizi seçip indirebilirsiniz.

1634278042142.png

Doğrudur hocam atk ile çözersiniz. Buradan işletim sisteminizi seçip indirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1189551

Aynen hocam ama orada benim laptop şu an Windows 10 ama orada maksimum 7 var ne yapmalıyım.
Buldum hocam şu an kuruyorum geri dönüş yapacağım.
Hocam bir şey daha peki ben burada chipsettir VGA driver. Onların da kurummi ya da benim driverlar güncelmi nereden karşılaştırıcam bir çözüm var mı?

Son düzenleme:
Aynen hocam ama orada benim laptop şu an Windows 10 ama orada maksimum 7 var ne yapmalıyım.
Buldum hocam şu an kuruyorum geri dönüş yapacağım.
Hocam bir şey daha peki ben burada chipsettir VGA driver. Onların da kurayım mı ya da benim driverlar güncel mi nereden karşılaştıracağım bir çözüm var mı?
Linkteki program Asus güncel sürücü bulma programıdır. Asus Live Update diye geçer. Bilgisayarınızda olması gerekiyor. Yoksa bile indirip oradan takip edersiniz güncellemelerinizi.

Geri
Yukarı