ASUS X550C 3217U laptop onboard RAM özellikleri öğrenme

BlackHawkzZ

Centipat
Merhaba ASUS X550C i3 3217U laptop ım var, onboard 4 GB RAM'i var fakat RAM'in ne markası ne özelliklerine dair tam bir bilgi edinemedim. Görev yöneticisi performanstan bakınca RAM 4 GB DDR3 1600 MHz yazıyor cpuz programı ile bakınca da aynı fakat bu RAM'in Volt'unu göremedim hiçbir yerde, 1 tane boş slot var RAM yükselteceğim ama hangi RAM'i alacağıma bir türlü karar veremedim. 8 GB DDR3L (1.35V) RAM taktım PC geç açılmaya ve arada takılmalara başladı. 1.5v normal olan RAM daha denemedim, lütfen hangi RAM türünden takacağım gerçekten anlayan birisi şu anki anakart ımdaki onboard RAM'in özelliklerini de söylerek yardımcı olabilir mi teşekkürler iyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
+1 hocam bende voltunu öğrenemedim yardımcı olan birisi olursa benide etiketlemesini rica ediyorum bilseydim almazdım asus marka laptop ramin anakartta ne işi var yarın bir gün ram arızası yüzünden kartı komplemi değişeceğim yani Ram 4Gb ddr4 2400 CL 17 tek slot var oraya 8 gb takarsam mı oyun açısından iyi olur yoksa 4 gb takarsammı demek istediğim single ve dual ram muhabbeti işlemci i5 8250u
@Recep Baltaş hocam rica etsem ilgilenebilirmisin bizlerle

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı