Asus X550JX Laptopa Nasıl Windows Kurulur?

september77

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Asus x550jx-xx171d laptop aldım ancak bilgisayarda işletim sistemi yok yani freedos, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Windows kurmam gerekiyor ancak nasıl yapılır hiç bilmiyorum. Windows 10 bir arkadaşım begenmediğini ve laptopını yavaşlattıgını söyledi, autotocad solidworks gibi mühendislik programlarını sıkıntısız kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım? Nasıl halledeceğim? Yardımcı olur musunuz? Bilgisayar şu an çaresizlikten kutuda bekliyor.

Önce kurmak istediğin bir işletim sisteminin İSO dosyasını indireceksin. Öğrenciysen Windows'un bedava verdiği 8.1'i tavsiye ederim. Hem orjinal işletim sistemi olur öyle crackle falan uğraşmazsın. Daha sonra bu iso dosyasını bir DVD yada USB'ye yazdıracaksın. Tavsiyem 8gb veya daha fazla bir usb bulup bu işi Wintobootic gibi basit bir programla yapman. Daha sonra bu usbyi bilgisayarına takıp kuracaksın. Bunun için şu videodan yararlanabilirsin. Sorun olursa, takıldığın yer olursa sor. Görürsen yardımcı olurum. usbden win 8,1 kurma tecnopat - YouTube

hocam şimdi bir arkadaş tavsiyesi üzerine windows 10 kuruyorum crackle kolay dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum , 32 bitlik laptop üzerinden bu dediklerinizi yapabilir miyim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı