Asus X550JX-XX099D nasıldır?

Grimfrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim bilgisayar hakkında fikri olan, incelemiş olan, Kroniği var mı yok mu bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum.
Kafamdaki başlıca sorular şunlar:

- Isınma problemi var mı?
- Klavye Touchpad nasıl?
- Kasa Alüminyum mu?
- Kronik sorunu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşıma önerdim, o da aldı. Isınma konusunda hiçbir problemi yok. Oyunlarda bilgisayarın klavyesini kullanıyor. Harici klavye almadı hala ancak kollarının yandığından falan da şikayetçi değil. Herhangi genel bir sorun da yok.

ben cevaplayayım
1-Asuslarda ısınma problemi pek yaşanmaz bu modelde de ısınma problemi olduğunu duymadım daha
2-Tek kelimeyle ( bana göre ) berbat veya vasata yakın niye dersen o ekran kartını o laptopa koymak ve fiyatı buralara kadar çekmek kolay değil bir yerden kısmak zorunda , tavsiyem 150-200 tl harcayıp güzel bir gaming klavye ve mouse alman
3-Kasa aliminyum olduğunu pek sanmıyorum sert plastik gibi duruyo
4-kronik sorun hdd den arada sırada cızırtılı ses geliyor ama çok çok hassas kulak ve sessiz ortam lazım

birde sen sormamışsın ama söyleyeyim yinede FullHD bir ekrana alışan birisi bunun ekranına çamur diyebilir ama 2-3 güne alışıyor insan

Full Hd ekrana alışmadım aynı çözünürlükte bir notebook kullanıyorum. Gaming Mouse ve normal bir klavye'ye sahibim zaten. Ayrıca Hdd'yi çıkarıp Ssd takmayı düşünüyorum. Yani benim için sorunsuz kabul edilebilir.

Full HD'ye alışamadım derken? Full HD çok daha iyi bir çözünürlük 1366x768'e göre.

Ayrıca o ekran kartı vasat falan değil. O laptopta 1366x768 monitör var. O ekran kartı o çözünürlükte canavar olur canavar.

Full HD'ye alışamadım derken? Full HD çok daha iyi bir çözünürlük 1366x768'e göre.

Ayrıca o ekran kartı vasat falan değil. O laptopta 1366x768 monitör var. O ekran kartı o çözünürlükte canavar olur canavar.
Lütfen dikkatli okuyun alışamadım değil alışmadım diyorum 1366X768 bir notebook kullandığım için. Daha iyi bir çözünürlük olduğunu biliyorum. Bunu anlamayacak kadar acemi değilim. Ekran kartına vasat diyen olmadı. Lütfen yorum yapmadan önce sorulan soruları ve onlara verilen cevapları doğru okuyun.

Sen de tüm yorumları okuduktan sonra ders vermeye çalış.

2-Tek kelimeyle (bana göre) berbat veya vasata yakın niye dersen o ekran kartını o laptopa koymak ve fiyatı buralara kadar çekmek kolay değil bir yerden kısmak zorunda

Çözünürlük konusundaki görüşüne de katılmıyorum. Bu tıpkı oyunda daha çok performansla oynamayı beğenmemek gibi.

Çözünürlük konusundaki görüşüne de katılmıyorum. Bu tıpkı oyunda daha çok performansla oynamayı beğenmemek gibi.
Evet orada klavye ve touchpad'den bahsediliyor lütfen doğru anlayın. Benim hangi görüşüm acaba? Ben bir görüş belirtmedim. Full Hd ekran kullanmadığımdan bahsettim. Katılmadığınız görüşümü belirtirseniz yanlış anlaşılmayı düzeltebilirim.

asdasdasd

Şöle söyliyim o zaman ekran parlamayan mat ekran dimi ( oyun için ideal -güya ) ? peki sen o ekranı birde lenovo z580 ile karşılaştırsana bakalım hangisinde daha iyi gözüküyor ? FullHD da gtx850m veya 950m çok iyi bir sonuç vermez hatta gta v i ele alalım very high ta oynayamazsın akıcı olarak fakat hd bir ekranda çözünürlük düştüğü için ultrada bile arasıra fps düşmesi olacaktır elbet fakat ort. 25-30 fps arası alırsın ŞAHSİ düşüncem hd ekranda ultra oynamaktansa ( zaten çözünürlük düşük süper ultrada oynasan ne olur ? ) FullHD de medium-high arasında bir oynamayı tercih ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı