ASUS X550L GT840 M Ekran kartı hakkında Soru

Berkay Y.

Hectopat
arkadaşlar ben ASUS X550L dizüstü pc aldım bimeks den 840m ekran kartını 128 bit diye satıldı ama 64 bit çıktı bimeks baş vurdum değiştirilmedi acaba ben kendim ekran kartı alsam değiştirebilirmiyim yapışıkmı değişmi bunu öğrenmek istiyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Mxm slotu yoksa çıkaramassın.Burada sana 128 deyipte 64 satıyorsa ne olursa olsun haklı olan sensin.Tüketici hakları mahkemesine başvuru derim.

Mxm slotu yoksa çıkaramassın.Burada sana 128 deyipte 64 satıyorsa ne olursa olsun haklı olan sensin.Tüketici hakları mahkemesine başvuru derim.
mağaza ürünü satıl alma ile arası çok uzun dedi ben aldıktan 3 hafta sonra bildirdim 2 ay sürekli aradam sonuçlanmadı en sonunda mağaza bana alışla arası uzun değiştiremeyiz dedi ürünü alalı şuan 3-4 ay oldu tüketici hakları için geçerliyse başvurum

ama faturada 64 bit diye geçirilmiş satan eleman yeni başlamış işe 128 bit dedi ?

bimesk e güvendiğim için bakmadım pişman oldum pc özellikleri
i5 2.7GHz İşlemci
8gb ram
750gb HDD
2G 840m Ekran kartı

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı