Asus X550LB-XO115H çizim performansı nasıldır ?

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Asus X550LB-XO115H Intel Core i5 4200U 1.6GHz 8GB 750GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Bütçemi zorlarsam bu yaz 2 ay çalışır, ailem de üstüne para ekler bu bilgisayarı alabilirim. Ama tabi ki onayınız gerekiyor.

Ve babam sordu benim de aklıma takıldı: Bu tür programlar için bilgisayarın hangi özelliğinin yüksek(iyi) olması gerekiyor diye bir soru yöneltti. Bu konuda tam bir fikrim olmadığım için bende size sormak istedim.

Bu verdiğim linkteki bilgisayar ihtiyaçlarımı karşılayacak ise, bu tür programlarda çalışmama yararsa bu laptop ile karar kılacağım en son. Tabi ki workstation performansı beklemiyorum. :) Karar kılmak için yorumunuzu bekliyorum.

Cevaplarınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Forumda bulunduğum süre zarfında devamlı yardımcı oldunuz...

Verdiğim linkteki laptop için onay veriyorsanız. Eklemek istediğiniz not... Gerek artıları gerek eksileri... Tecrübenize dayanarak ilgiyle okurum yazdıklarınızı. Sonuçta 4 - 5 sene boyunca kullanacağım bir ürün olacak.

Ek olarak eğer laptop onayı alırsa eklemek istediğim soru ise ara sıra BF3 multiplayer oynamak isterim. Çalıştırır mı? Sırf çizim yaparak geçmez 4 sene. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 740M ekran kartı var ve Haswell işlemcisi var. Her türlü program ve yükün altından kalkacaktır.

Ama oyun konusunda mükemmel bir şey bekleme. Bu bir oyun cihazı değil ve ısınma sorunu yaratabilir.

Çok açıklayıcı oldu bu cevap benim için. Tamamen güven vericiydi... :)

Oyun için almıyorum sonuçta ama ara sıra çok sıkıldığımda gireceğim bir oyun olsun istiyorum. Nadir de olsa Bf 3 multiplayer oynamak isterim mesela. Oyun bilgisayarı gibi yüklenecek değilim. :) Bunun haricinde sorun yoksa yorumunuzla birlikte bu bilgisayarda karar kıldım son olarak.

Her şeyin hayırlısı... Bu marotonun sonunda 2 ay bir işe girip paranın çoğunu ben karşılayacağım. Üstüne de ailem eklediği zaman alırım. Babam da onayladı. Şimdilik bir sorun yok. :)

Cevabınız için teşekkür ederim. Eklemek istediğiniz bir not varsa zevkle okurum. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı