ASUS X550LN İyi Midir?

Ekran kartın güncel mi ? X550LN için oyunlarda yetersiz demişsin neye dayanarak bu kanıya vardın işlemciden dolayımı ? U işlemciler günlük kullanımlarda ve çok ağır olmayan oyunlar ve programlarda diğer işlemcilerle arasındaki farkı fark ettirmezler. Mühendislik programları gibi programlar kullanılmayacaksa alınabilir.
İşlemcisinden değil tabi ki arkadaşım, ekran kartım güncel ben gerçekleri söylüyorum durum budur ne yazık ki.
Benim ekran kartımın performansı hemen hemen o kartla aynı soldan ikinci rakama bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcisinden değil tabi ki arkadaşım, ekran kartım güncel ben gerçekleri söylüyorum durum budur ne yazık ki.
Benim ekran kartımın performansı hemen hemen o kartla aynı soldan ikinci rakama bakabilirsin.
Azcık dikkatli okusan ve herşeyi kötü tarafından düşünmemeye çalışsan sana soru sorduğumu anlayabilirdin arkadaşım. Amacım söylediklerini yalanlamak değil neden bu şekilde düşündüğünü öğrenmekti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı