ASUS X550VX DM254DC Aşırı Isınma Sorunu

Bob Dolphin

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz perşembe forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine X550VX DM254DC kodlu bilgisayarı aldım. Fakat cihaz güzel olmasına karşın çok fazla ısınıyor. CS:GO yüksek ayarlatda 90-95 arası seyrediyor. Birkaç saniyeliğine de olsa 99 ve 100 dereceye çıktı. Daha bir hafta olmadı. İade etmek istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim? Böyle bir hakkım var mı? Daha bir hafta bile olmadı. DM277 kodlu modeli almak istiyorum. Isınma sorunu yok deniliyor. Bilen arkadaşları bekliyorum, teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz perşembe forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine X550VX DM254DC kodlu bilgisayarı aldım. Fakat cihaz güzel olmasına karşın çok fazla ısınıyor. CS:GO yüksek ayarlatda 90-95 arası seyrediyor. Birkaç saniyeliğine de olsa 99 ve 100 dereceye çıktı. Daha bir hafta olmadı. İade etmek istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim? Böyle bir hakkım var mı? Daha bir hafta bile olmadı. DM277 kodlu modeli almak istiyorum. Isınma sorunu yok deniliyor. Bilen arkadaşları bekliyorum, teşekkürler.
Bu işlemler nereden aldığınıza bağlı.

Şimdi link veremeyeceğim sana da Google'a "ASUS X550VX-XX147D vs X550VX-DM277DC vs X550VX-DM254DC" yaz DH' ye gir. Orada konu tartışıldı. Sana yardımcı olur iki sayfa yorum var hepsini oku. Sana yardımcı olacaktır hangisini alman için. Biraz da Youtube da videoya bak anlarsın. Ben sana demiştim ama şansına sıkıntılısı gelmiş. Bir de oyunlarını Nvidia Optimum'da oyna. Ve sürücülerini güncelle öyle bir kontrol et. Bakalım sıkıntı var mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı