Çözüldü ASUS X550VX Mojave 10.14.6 kurulum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karekok961

Centipat
Daha fazla  
OpenCore kullanıyorum görseldekş hatayı alıyorum ilk Hackintosh deneyimim yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem:
i7 6700HQ.
16 GB RAM.
GTX950M grafik kartı.

1642528880702599209603.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlangıçta ayarlar yeri olması lazım orada işlemci Intel mobil işlemcide kalmış olabilir.
Hocam dediğiniz ayarlar bölümü nerede emin değilim. USB bellekten boot ediyorum ardından Install macOS seçeneğini seçiyorum. Biraz bekledikten sonra yükleme burada duruyor.

Install macOS boot seçeneğine boşluk tuşuna basınca olması lazım. Ama ondan sonrasından emin değilim.

Install macOS boot seçeneğine boşluk tuşuna basınca olması lazım.
Ama ondan sonrasından emin değilim.
O Clover'da oluyor. Arkadaş OpenCore kullanıyor. Bu yüzden OpenCore'da böyle bir şey yapamaz. @karekok961 EFI dosyanızı atabilir misiniz? Ayrıca bizim imajımızı mı kullandınız?

ProperTree kullanarak config.plist'i açın. Ardından altta atacağım SMBIOS rehberine göre configteki MacBookPro13,2 yerine MacBookPro13,3 kullanın.

Propertree kullanarak config.plist'i açın. Ardından altta atacağım SMBIOS rehberine göre Config'teki MacBook Pro13, 2 yerine MacBook Pro13, 3 kullanın.

Yaptım ancak aynı hatayı almaya devam ediyorum.

Geri
Yukarı