Çözüldü ASUS X550VX-XX147D sistemde görüntü HD 530 ile veriliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eld

Hectopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Resimde de gözüktüğü gibi iki ekran da dahili grafik işlemciden besleniyor gözüküyor. Bu durumu nasıl değiştirebilirim veya değiştirebilir miyim?

physx.png

Sistem özelliklerim:
  • ASUS X550VX-XX147D
  • i7-6700HQ
  • GTX 950M.
  • 12G 2133MHz.
  • JD 120 SSD, HGST 1TB 7200RPM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu durum çoğu kişide var. Son güncellemeler ile Windows seçiyor. Oyunlarda geçer diye düşünüyorum. Ayarlar üzerinden seçebilirsiniz. Adımları izleyin.
Ayarlar/Sistem/Monitör/Grafik Ayarları/Evrensel Uygulama seçeneğine gelin. Buradan istediğiniz oyunu veya programı seçip yüksek performans olarak ayarlayın.
Gerek duyulduğunda diğer ekran kartına geçecektir diye düşünüyorum. Bu video ile kontrol edebilirsiniz oyunlarda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu durum çoğu kişide var. Son güncellemeler ile Windows seçiyor. Oyunlarda geçer diye düşünüyorum. Ayarlar üzerinden seçebilirsiniz. Adımları izleyin.
Ayarlar/Sistem/Monitör/Grafik Ayarları/Evrensel Uygulama seçeneğine gelin. Buradan istediğiniz oyunu veya programı seçip yüksek performans olarak ayarlayın.

Çözüm

Geri
Yukarı