Asus X555LB SSD ile Windows yavaş açılıyor

SensationWhite

Hectopat
Selamlar, Asus X555LB laptopum var. İçinde 240G Kingston SSD takılı. Windows 10 orijinal kullanıyorum. Benim sorunum şu, ilk aldıgımda böyle bir problemim olmamasına rağmen, şu an bilgisayarı kapatıp açmam yaklaşık 15-20 sn sürüyor. Yeniden başlata basarsam ya da bilgisayar kendiliğinden bir şey olur kapanırsa abartısız açılması en az 5-6 dk sürüyor. Kingston programından ve başka sabit disk programlarından baktıgımda hiçbir problem görünmüyor, gayet sağlıklı görünüyor SSD. Sizce sorunun sebebi ne olabilir? 2. olarak bilgisayarı her açıp kapattığımda masaüstü ögelerim kayboluyor. Tekrardan sağ klik görünüm, masaüstü öğelerini göster demek zorunda kalıyorum her seferinde. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uefi yüklerken daha büyük sorunlarla karşılaştım ama yine bu site sayesinde uzunda sürse kurulumu yapabildim . Geç açılma problemim de çözüldü teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı