ASUS X555LN sata girişi

Daha fazla  
Merhaba
Asus X555LN almayı düşünüyorum normalde bir bilgisayar toplayacaktım fakat arada geziyorum yani hem gezerim hem oyun oynarım. 500GB bir hard diski var. Bende 120GB bir SSD alıp ona Windows 8.1 kurup diğer harddiskide bir hdd kutusu ile harici olarak kullanacağım. Dediğim gibi SSD alacağım ama bu bilgisayarın sata girişinin kaç olduğunu bilmiyorum m.2Sata'mı m.Sata'mı yoksa Sata 3.0'mı? Şimdiden teşekkürler.
Modelleri farklı olduğu için ben direk özellikleri yazayım
İntel i5 5200U
6GB DDR3
500GB 5400RPM
GT840M

Merhaba
Asus X555LN almayı düşünüyorum normalde bir bilgisayar toplayacaktım fakat arada geziyorum yani hem gezerim hem oyun oynarım. 500GB bir hard diski var. Bende 120GB bir SSD alıp ona Windows 8.1 kurup diğer harddiskide bir hdd kutusu ile harici olarak kullanacağım. Dediğim gibi SSD alacağım ama bu bilgisayarın sata girişinin kaç olduğunu bilmiyorum m.2Sata'mı m.Sata'mı yoksa Sata 3.0'mı? Şimdiden teşekkürler.
Modelleri farklı olduğu için ben direk özellikleri yazayım
İntel i5 5200U
6GB DDR3
500GB 5400RPM
GT840M

merhaba benim dell vostro 3300 intel i5 450m 8 gb ram ddr3 1066 mhz 320 gb sabit disc intel 3000 ve nvidia 320 m ekrankart var 13 inç parmak izi okuyuculu dahili ışıklı klavyeli 2 adet 2.0 usb 1 adet vga port dvdrom mevcut klavye üstü müzik ses açma müzik değiştirme dokumatik panel ekran dokumatik değil pc cart yuva var solda 35 mm destekliyor şimdi ben lattop sata ahcı ben 240 gb 2.5 inç ssd alacam taktırcam DVD cıkarcam 1 tb sabit disc taktırcam dönüştürücüyle DVD yuvaya taktırcam performans artarmı ve sorun olurmu açaba pil batarya 8 hücreli 4+4 8 ram yüksettim corsair marka ramler metal soğutuculu ssd 240 gb corsair marka alaçam 2.5 inç çevaplarınız için çok çok teşekkürler ediyorum efendim sevgilerimle saygılarımla hayırlı akşamlar diliyorom efendim ? :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı