ASUS X570-P seri numara etiketi tam oturmuyor

dinos

Centipat
Makaleler
1
Merhaba ekteki görselde siyah alanda tam ekran kartı slotunun üzerindeki o gri alanı kaplamıyor diğer yeşil alanda rahat kaplıyor bu üretimle alakalı hep böyle mi yapıştırılıyor yoksa anakartım ikinci el falan mı?

Konuya ASUS X570-P anakart sahibi kişiler yorum ve görselini atarlarsa gerçekten içim çok rahatlar.

@thebqran hocam sizde de bu anakart var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220927-132355_YouTube.jpg
    Screenshot_20220927-132355_YouTube.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 12

thebqran

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ekteki görselde siyah alanda tam ekran kartı slotunun üzerindeki o gri alanı kaplamıyor diğer yeşil alanda rahat kaplıyor bu üretimle alakalı hep böyle mi yapıştırılıyor yoksa anakartım ikinci el falan mı?

Konuya ASUS X570-P anakart sahibi kişiler yorum ve görselini atarlarsa gerçekten içim çok rahatlar.

Öncelikle kusura bakma bayağıdır bakmıyorum forumlara falan ve dediğiniz etiket tam olarak nerede bulamadım da.

Dikkatli okumadığım için anlamamışım ama yani müsait bir zamanda ekran kartını çıkartıp bakabilirim isterseniz şu anda maalesef çıkartamam gece veya yarın olabilir.

Yeni konular

Yukarı