Çözüldü ASUS X571GT Kurulum Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JfWinks

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
@Kleyn Hocam merhabalar. Kurulumu bugün denemeye başladım. 8-9. ve 9-10. nesil Intel (H) config dosyalarını kullanarak denedim. İkisinde de belirli bir noktada takılıyorum. Dosyaları aşağıda paylaştım, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

8-9. Nesil: opencore-2022-09-23-223133.txt
9-10. Nesil: opencore-2022-09-23-224506.txt

Son düzenleyen: Moderatör:
Opencore ekranında falan klavye çalışıyor mu geri bildirim yaparsan sevinirim
Klavye çalışıyor fakat touchpad çalışmadı, harici mouse bağlayarak kullanabiliyorum.

@Kleyn hocam, diski üçe bölerek kullanıyordum fakat sadece iki parçası görünüyor şuan. Manjaroyu kurduğum kısmı göremiyorum. Görebildiğim iki parçayı da sileyim mi, yoksa sadece windowsun kurulu olduğu kısmı silip depo olarak kullandığım kısmı bırakayım mı?

Klavye çalışıyor fakat touchpad çalışmadı, harici mouse bağlayarak kullanabiliyorum.

@Kleyn hocam, diski üçe bölerek kullanıyordum fakat sadece iki parçası görünüyor şu an. Manjaro'yu kurduğum kısmı göremiyorum. Görebildiğim iki parçayı da sileyim mi, yoksa sadece Windows'un kurulu olduğu kısmı silip depo olarak kullandığım kısmı bırakayım mı?

Resim paylaşabilme ihtimaliniz var mı?

Resim paylaşabilme ihtimaliniz var mı?
Buyrun hocam. Normalde Depo diskinden sonra Manjaro için bölüntü oluşturmuştum, onu göremiyorum.

Bu fotoğraf daha doğru oldu.

Dosya Ekleri

• 20220926_165119.jpg
    20220926_165119.jpg
    865,9 KB · Görüntüleme: 20
  • 20220926_165305.jpg
    20220926_165305.jpg
    872 KB · Görüntüleme: 21
Bu kısım büyük ihtimalle.

Eki Görüntüle 1528480

Windows üzerinden diski silip sonrasında tekrar yeni birim oluştur gözükecektir.
Evet hocam o kısım. Hallediyorum şuan, teşekkürler. Peki bütün diski biçimlendirmeli miyim yoksa sadece windowsun şuan kurulu olduğu kısmı biçimlendirip kurmam yeterli olur mu?

Evet hocam o kısım. Hallediyorum şu an, teşekkürler. Peki bütün diski biçimlendirmeli miyim yoksa sadece Windows'un şu an kurulu olduğu kısmı biçimlendirip kurmam yeterli olur mu?

Windows'un kurulu olduğu kısmı APFS/GUID olarak biçimlendirir isen sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı