ASUS X571GT neden bu kadar pahalı?

kemalegee

Centipat
Daha fazla  
Satmayı düşünüyorum, aynı düzeyde diğer laptoplara kıyasla çok daha pahalı. Bu yüzden düzgün bir fiyat belirleyemiyorum. Bunun bir nedeni var mı, satsam ne kadar eder? Ürünü alalı taş çatlasa 1.5 sene olmuştur ve az kullandım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, iyi akşamlar.

Size de iyi akşamlar hocam.
Pahalıya
Satmayı düşünüyorum, aynı düzeyde diğer laptoplara kıyasla çok daha pahalı. Bu yüzden düzgün bir fiyat belirleyemiyorum. Bunun bir nedeni var mı, satsam ne kadar eder? Ürünü alalı taş çatlasa 1.5 sene olmuştur ve az kullandım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, iyi akşamlar.
Satın

Tek bir satıcı satıyor ürünü o da dediğiniz gibi fiyatı gereksiz pahalıya koymuş. Bazı satıcılar ürünlerin satılmasını engellemek için yüksek fiyatlar koyabiliyor diye biliyorum. Piyasada araştırma yapıp sizin bilgisayarınızla benzer özellik taşıyanlarla karşılaştırıp ideal bir fiyat bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı