ASUS Yeni Dünya Rekorlarına Aday!

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
AMD HD 7970 GHz Edition GPU’su VGA Hotwire volt aşırtma özelliği ve gelişmiş GPU Tweak hız aşırtma yazılımıyla buluştu Diğer bütün AMD-tabanlı ekran...

Devam ediyor...
h0SuYS1QDDw

Daha fazlası...

Asus'un yarım MARS'ı :)

- - - Güncellendi - - -

Sıcaklıklar çok iyi ancak oyun testleri iğrenç. Adam eski oyunlarla test etmiş. Nerde bi BF3 ?

- - - Güncellendi - - -

Fiyatı: 799$. Hemen hemen 1450 TL. Türkiye'de 1700 TL falan olur herhalde.

Ben bu kartı beğenmedim.

Uploaded with ImageShack.us

Giriş band genişliği 316.8 Gb/s olmasına rağmen 140 Gtexel'lik bir textel doldurma özelliği ve sadece 35.2 Gpixel/sn lik bir piksel doldurabilme oranı var. Demek ki bu mantıkta RAM'lerin yüksek tutularak giriş band genişliğini artırma mantığıdır.

Halbuki bir ekran kartının pixel fillrate değeri çok önemli olmalıdır.

Dostum kartta Hynix'in 1500 MHz hızında çalışabilen H5GQ2H24AFR-R0C model GDDR5 bellek yongaları var ve kartın performansı çift GPU'lu GTX 590 ile aynı. GTX 680'de bile Pixel doldurma oranı 32.2. Kartın neyini beğenmediğin daha iyi anlatırsan sevinirim. AMD 7970 GPU'sunun sınırlarını zorlayan dünyadaki tek kart. Referans GTX 680'i bile duman ediyor ve yüksek çözünürlükte şaha kalkıyor.

qjvsT.gif

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı