ASUS Z97 Anakartlar Vatan'da

Broadwell işlemciler çıksa da sistemi yenilesek artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha Asus Maximus 7 Formula ve Extreme gelecek ve fiyatlar kim bilir ne olur. Asus Ranger'ı gözüme kestirdim, fiyat oranı 500-550 civarına inecek mi onu merak ediyorum. Böyle çok apsürt geldi fiyatları...

Hero 7: 12 Faz
Ranger 7: 8 Faz (Bildiğin Hero 6 işte)

Maximus modellerin diğerlerine göre farkı nedir? OC için daha mı uygun oluyorlar?
Daha dengeli OC imkanı, ethernet - ses kartı bakımından onboard bulabileceğin en iyisi ek masraf yapmak istemiyorsan. Şu anda Asus Ranger'ın Haziran ayı içerisinde fiyatının hafiflemesini bekliyorum. Ya Asus Ranger'lı ya da Msi Gaming 5'li bir sistem kuracağım kendime. Her ikisini de öneririm, bütçeye bağlı.

Daha dengeli OC imkanı, ethernet - ses kartı bakımından onboard bulabileceğin en iyisi ek masraf yapmak istemiyorsan. Şu anda Asus Ranger'ın Haziran ayı içerisinde fiyatının hafiflemesini bekliyorum. Ya Asus Ranger'lı ya da Msi Gaming 5'li bir sistem kuracağım kendime. Her ikisini de öneririm, bütçeye bağlı.

Yeni sistem için bakınıyorum, işlemci (i7 4770k) ve ekran kartı (gtx 780Ti) kesinleşti kafamda ama anakart için henüz karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı