Asus Z97-AR Nasıl Bir Anakart?

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar birkaç aydır Z97-AR anakartı kullanıyorum. Bir eksiğini görmedim (veya var ama ben anlamadım). Şimdi arkadaşta i5 4690K işlemcisine anakart alacak ve Asus fanboyu diyebilirim. MSI Z97 Gaming 5 önerdim ancak MSI almamakta kararlı. Daha doğrusu Asus almakta kararlı ve benim anakartı sordu. Z97-AR tavsiye edeyim mi ne dersiniz ? Z97-K, Z97-P gibi anakartları var Asus'un. Z97-AR'ın oyuncu anakartlarından ne farkı var? (Killer ethernet dışında). Ben anakart performansından anlamadığım için bir şey diyemedim. Z97-AR bir oyuncu için gerekli her şeyi veriyor mu ?

NOT : Z97-A ve Z97-AR'ın tek farkı görüntü çıkışları onun dışında pek bir farkı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Detaylı bakmadım ama fark dediğin gibi genelde sadece görüntü çıkışlarında. Gaming 5 daha çok özellik barındırıyor ama akacak fanboy elektronu devrede durmaz! :)
Genel bakışta Z97-AR'dan farkları nedir hocam birkaç bilgi yazarsanız bu fanboyluğuna son verebilirim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı