ASUS ZENBOOK Duo UX481 vs MacBook Pro vs MacBook Air

WoLeRm

Hectopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet, yine ben. Bu sefer kendi söküğümü dikemedim. Size danışmak istedim. Bu iki modelden başka önermeyin. Çok oyun oynamam. CS:GO, GTA falan açsın yeter.
Modeller;
@Samotne Ciasteczka
Not: ASUS modelinin çift ekran olması inanılmaz hoş. Ayrıca MX250 olduğu için burada.

15K'ya MX 250 mi?
Ne?
15K parayı çöp edersin, yapma.

Macbook Air, M1 çipinin şu an en güçsüz formu, Mac Mini en güçlü formu.

Kullanım amacın CAD, edit falan ise ve macOS düşünüyorsan Macbook Pro M1 alabilirsin.

Ancak iş oyun ise, iş değişir.

Omen serisine iyi diyorlar o yüzden oyumu Omen'e kullanıyorum zira en özellik dolu bu, bu bütçede.

Benim tercihim 16 GB li Macbook Air olurdu,. Belki biraz daha bekelyip benchmark testlerini izlemekte fayda var. Emülatörüun güzel çalıştığı söyleniyor ama oyunlar konusunda bir fikrim yok tabi,

kesinlikle macbook pro alın. macOS'u bir kere deneyimledikten sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız. ama macbook air size oyun kesinlikle oynatmaz onu rahatlıkla söyleyebilirim, ki prodan da oyun performansı beklememelisiniz. bu bilgisayarlara gerçekten ihtiyacınız varsa alın

Evet, yine ben. Bu sefer kendi söküğümü dikemedim. Size danışmak istedim. Bu iki modelden başka önermeyin. Çok oyun oynamam. CS:GO, GTA falan açsın yeter.
Modeller;
@Samotne Ciasteczka
Not: ASUS modelinin çift ekran olması inanılmaz hoş. Ayrıca MX250 olduğu için burada.
Asus kesinlikle.

Bu arkadaşı alıp RAM ve SSD takviyesi yapıp macOS kuracağım. Kalan para ile de şu modellerden birini alacağım;

Not: Attığım ürüne Big Sur kurulur mu?
15K'ya MX 250 mi?
Ne?
15K parayı çöp edersin, yapma.

MacBook Air, M1 çipinin şu an en güçsüz formu, Mac mini en güçlü formu.

Kullanım amacın Cad, edit falan ise ve macOS düşünüyorsan MacBook Pro M1 alabilirsin.

Ancak iş oyun ise, iş değişir.

Omen serisine iyi diyorlar o yüzden oyumu Omen'e kullanıyorum zira en özellik dolu bu, bu bütçede.

ASUS almak istiyorum ama attığın da taş gibi.
@Yiğit Gençer

Sen de etiketlemeyince bakmıyorsun.
@Samotne Ciasteczka.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı