Asus Zenfone 2 ve Sony Xperia M4 Aqua kararsızlığı

ulas123

Hectopat
Herkese merhaba arkadaşlar!

Bu iki telefon arasında kalmış vaziyetteyim. Aslında ilk başta M4 Aqua alırım diyordum. Gorilla Glass olmaması, ısınma sorunun olması ve telefonu bükmeye çalışınca arka camın hafif oynamasından ötürü kararsızlığı düştüm. (Herhangi bir kanalın incelemesinde görmüştüm). Zenfone 2'nin de ekran parlaklığı çok az diyorlar. Ayrıca boyut olarakta benim kullanımıma uymamakta.

Ayrıca telefonda oyun oynamam, telefon kasmasın, kamerası biraz iyi olsun, dayanıklı olsun bana yeter :)

İyi sosyaller :)

Herkese merhaba arkadaşlar!

Bu iki telefon arasında kalmış vaziyetteyim. Aslında ilk başta M4 Aqua alırım diyordum. Gorilla Glass olmaması, ısınma sorunun olması ve telefonu bükmeye çalışınca arka camın hafif oynamasından ötürü kararsızlığı düştüm. (Herhangi bir kanalın incelemesinde görmüştüm). Zenfone 2'nin de ekran parlaklığı çok az diyorlar. Ayrıca boyut olarakta benim kullanımıma uymamakta.

Ayrıca telefonda oyun oynamam, telefon kasmasın, kamerası biraz iyi olsun, dayanıklı olsun bana yeter :)

İyi sosyaller :)
Ben teknosada M4 Aqua'yı incelemiştim. Bakma telefonda gorilla glass olmadığına,teknosa yetkilisi elindeki anahtarı telefonun camına sürttü hiç bir şekilde çizik felan olmadı. Camı ve kasası sağlam olduğu kadar tasarımı da çok hoş. Tek elle rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Ama gel gelelim söz konusu 8 gb hafıza olunca bu sorun telefonu alınmaz kılıyor. Ben alacaktım vazgeçtim maalesef.

Karşılaştırmaya bile değmez bana sorarsan , 1100 TL'lik Zenfone 2 bile bu telefonu katlar en azından 16 GB'lık hafızası var , 8 GB nedir yani 1000 TL vereceğin bir telefonda böyle bir sorun olmamalı. Xperia C4'e bakabilirsiniz ama boyut büyük olduğu için sıkıntı demişsiniz o zaman , Z3 Compact bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı