ASUS Zenfone 3 vs X Compact vs A5 2017

Hangisi ?

• Asus ZenFone 3

Oy: 6 85,7%
  • X Compact

Oy: 1 14,3%
  • A5 2017

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    7

PenthosS

Hectopat
Daha fazla  
Oyun, video, film vs. kulaklıkla müzik dinleyeceğim. Hangisi daha yakın F/P açısından yorumlarınızı belirtir misiniz ? Herkes kendi görüşüne göre yapsın. 1500 TL bandında bunların iyi telefon olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstekleriniz doğrultusunda önerebileceğim cihaz Zenfone 3 modelidir.
Aynı zamanda akıcı, hızlı ve kasma olmaması lazım. A5 2017 neden değil.

Aynı zamanda akıcı, hızlı ve kasma olmaması lazım. A5 2017 neden değil.
Bi telefona 2000'den fazla para yatırmak istemiyorum. Aynı işlevi görüyor zaten. 1500-2500 TL bütçe olsa sen hangilerini tercih ederdin ve hangi telefonlar arasında eleme yapardın ?

A5 2017 parasına göre kötü bence. Zenfone 3 ya da P2 tercih etmelisiniz. Eğer batarya sizin için önemliye P2 tercih edin. Ben kullanıyorum, yardımcı olabilirim. Kameraya çok önem veriyorsanız ZF3 alın ama.

A5 2017 parasına göre kötü bence. Zenfone 3 ya da P2 tercih etmelisiniz. Eğer batarya sizin için önemliye P2 tercih edin. Ben kullanıyorum, yardımcı olabilirim. Kameraya çok önem veriyorsanız ZF3 alın ama.
Zenui hoşuma gitmiyor güzel kardeşim. A5 2017 iyi hoşda parasını hak etmiyor. X compact'ta film ve oyun, müzik dinleme yapabilir miyim ?

Zenui hoşuma gitmiyor güzel kardeşim. A5 2017 iyi hoşda parasını hak etmiyor. X compact'ta film ve oyun, müzik dinleme yapabilir miyim ?
Sony X serisinde iyi değil. Bunu yeni servisten gelerek söylüyorum.
Zenfone3 64 GB tavsiye ederim. A5 17 güzel bir telefon ancak diğerlerinin dediği gibi biraz pahalı. İnternetten 1500 ve altı bir fiyatta bulursanız kaçırmayın. Onun haricinde C9 veya C7 Pro düşünülebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı