Asus zenfone 5 şarj süresi

BlackDeath

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba asus zenfone 5 bu aralar çok yaygın tabi benimde hoşuma giden bir telefon ama 2 gb ram intel atom işlemci var. Ama buna mukabil batarya 2110 mAh şarjının az gittiğini düşünüyorum. Ama bir Technopat'ın fikrini almadan olmaz şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben en az 3 saat(Sürekli oyun oynadığım zaman). En fazla ise 4.5 saat(Tamamen internet. Whatsapp, Facebook vb.) Ekran süresi aldım.

Son yoruma katılıyorum. Ben kullanıyorum aynı telefonu ve almamanı öneririm. Şarj 3 saat civarında doluyor ve eriyor resmen. Başka telefonlara yönel. Bütçem düşük diyorsan, Windows Phone modellerine de bakabilirsin.

Telefon tam bir fiyasko...

Bir telefonun teknik özelliklerini ve fiyatını gözünün önüne alarak tavsiyede bulunan cahil cühela takımı, bu telefonu öyle bir şişirdiler ki...
Alanların hepsi pişman...
Bir kısmı dürüstçe pişmanlığını dile getirirken, öbür ezik zenfon pinpon5 kullanıcıları da psikolojik olarak kendilerini tatmin maksadıyla çok iyi bir telefon olduğunu yazmaya ve diğer insanları yanlış telefon tercihi yapmaya yöneltiyorlar...

Hayır yani, bu ülkede herkes 4500 ytl maaş almıyor ki...
İsmi de bundan sonra "zero"fon5 olsun bari...
Sıfır kalite, sıfır şarj dayanımı, sıfır f/p...

Donanım olarak iyi ve pil konusu'da abartılıyor. Aldığın 2000 tl olan telefonda 3.5 bilemedin 4 saat gidiyor. Yani bu 3 saat gidiyor hor görmeyin. Normal kullanımda 1 günü çıkarır.

İkinci gruptakiler kendini belli etmesin...
Bana mı dedin? Bana demişsen cevap yazacağım. Malzeme kalitesi aynı fiyata olanlardan daha iyi, donanımı daha iyi, güncelleme konusunda daha iyi, telefon ısınmıyor. Pil konusunda ise o fiyata rakiplerine ki bu ne olsun. Neye göre suçluyorsunuz telefonu. Kim neye göre pişman? Bunla aynı yada daha iyi donanımda bir ürün söyleyin; O zaman bu fiyata. Öyle sadece kötülemek değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı