Asus zenfone 5 şarj süresi

Bende Asus Zenfone 5 almayı düşünüyordum. Kötü ise bana Zenfone 5 fiyatına yakın bir telefon önerebilirmisiniz banada ?

Alma güzel kardeşim, alma, tavsiyemi dinle.
Bak bugün alırsın bu telefonu, yarın gelip de forum da konu açarsın. Şu özelliğini beğenmedim, bu özelliği niye böyle, bataryası 3 saatte bitti diye.

Bazıları GM Discovery'nin kötü olduğunu yazıyor, çiziyor. Kimsenin buna sesi çıkmıyor. Bana göre de pek iyi değil GMD.
Oysa ben bu pinpon mudur, Zenfone mudur nedir! Bunun ne kadar dandik kıytırık bir telefon olduğunu yazıyorum.

Evet, kimilerine göre iyi olabilir ama bana göre rezil bir telefon. Hatta telefon bile değil bu be.
Çok kalitesiz malzeme kalitesi var.

Bu ülkede herkese binlerce lira maaş almıyor, bir akıllı telefona harcanan para da zaten ortalama 700 - 800 TL civarı. Dolar, Euro mevzusuna hiç girmiyorum bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
@demosampler Tamam o kadar yazdın'da. Almasın tamam da yerine ne alsın. Genaral mobile zenfone 5 modelinin yanına bile yaklaşamaz. Neye göre dandiktir. Malzeme kalitesi kötüymüş. Neye göre kötü. Buları ve bunun yerine şunu alın diye belirtin. Baktığınız konulara baktım ve oralardaki kullanıcılar memnun.

Son düzenleme:
Bende Zenfone 5 almayı düşünüyorum. O fiyata bu kalite normal diye düşünüyorum hala. Yeterli gelmeyebilir özellik ve kalite olarak ama yerine alternatif sunan varsa buyursun.

Bir telefon 6 saat hiç dokunulmadan %30 şarj harcıyorsa o telefon alınmaz (bunu yapan kendi cihazım ve oda bi zenfone5) ( Asus atom yerine snapdragon 400 lü bir şeyler koymak bu kadar mı zordu).
GM kötülense bile şarj konusunda zenfoneden iyi (karşılaştırmayı GM air ile yaptım o kadar ince bir cihazın beklenmedik şarj süresi var).
Farklı cihazlara yönelmelisin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı