ASUS ZenFone 5 (ZE620kl) downgrade için hangi dosya indirilmeli?

VQ35DETT

Kilopat
Daha fazla  
Android 10'dan Android 9'a downgrade yapmak istiyorum. En güncel Android 9 sürümünü kurmak için ASUS'un sitesinden hangi dosyayı indirmeliyim?

Konuyla alakasız olacak ama neden sürüm düşürmek istiyorsunuz ?
Kasıyordur belki
Android 10'dan Android 9'a downgrade yapmak istiyorum. En güncel Android 9 sürümünü kurmak için ASUS'un sitesinden hangi dosyayı indirmeliyim?
ASUS'un sitesinden indirmek yerine Treble bir Android 9 indirin hem daha güncel olur hem de içinde saçma salak uygulamalar olmaz. Yüklemek için TWRP'ye ihtiyacınız var ama.

Şimdi Android 10 sürümlü telefon almayı planlıyorum da sistem stabil değilse diye bir endişe düştü içime.
Yok çok stabil normalde de, ASUS, Casper gibi telefonlar güncelleme yapmayı bilmedikleri için sıkıntı oluyor. ama yazılım sıkıntı olsa da Android 8'den itabaren Treble isimli bir özellik geldi ve her telefonda çalışan basit imajlar var, Onlar Android 8'le gelmiş ve sonrasındakilerde işe yarıyor ve çok güzel ben o şekilde telefonumda daha resmi olarak çıkmamasına rağmen Android 11 kurmuştum (Son resmi güncelleme 9'du)

Konuyla alakasız olacak ama neden sürüm düşürmek istiyorsunuz ?
Android 10'u resmi olarak yayınlayacaklardı fakat vazgeçtiler. Bende hoparlör sesi, kamera ve batarya performansı Android 9'da daha iyi olduğu için downgrade yapacağım.
Kasıyordur belki

ASUS'un sitesinden indirmek yerine Treble bir Android 9 indirin hem daha güncel olur hem de içinde saçma salak uygulamalar olmaz. Yüklemek için TWRP'ye ihtiyacınız var ama.
Treble ROM yüklemek istemiyorum teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı