Asus Zenfone 6'da oyunlar kasma yapar mı?

HeLLForce

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Dün mağazada Zenfone 6'yı gördüm ve sevdim telefonu, biraz büyük ama cebime sığıyor, sorun olmadı . Güzel mi, en fazla kaç oyun yükleyebilirim? Kasma yaşar mıyım?

S4 alacaktım, Samsung'tan sıkıldım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
donanım olarak s4 ün gerisinde.zenfone 6 nın grafik işlemcisi s4 den biraz daha iyi.çoğu oyunu oynarsınız ama yüksek çözünürlükte değil tabiiki.

Nerdeyse tüm oyunları orta ayarda oynarsınız bazılarınıda yüksekde açabilirsiniz mesele Asphalt 8 Yüksekte oynuyorum

S4 daha iyi bir cihaz. Ama Zenfone 6 da iyi bir cihaz. Seçimin fiyat konusunda sorunun yoksa S4, varsa Zenfone 6 alabilirsin. Ayrıca S4'ün arayüzü kasma yapabilir ilerleyen zamanlarda. Zenfone 6'da öyle bir sorun kolay kolay olmaz. Oyunlarda da Zenfone 6'da biraz fps düşüklüğü yaşayabilirsin. Yani Asphalt 8 oynarken çok akıcı değil de arada sırada yavaşlamalar hissedebilirsin.

Burası olaya sadece ghz olarak bakan arkadaşlarla dolmuş, zenfone'un işlemcisii intel'in yaptığı mobil işlemciler var. S4'te ise Snapdragon 600 var veya samsung'un kendi ürettiği exynos işlemciler var. S4 kesinlikle günümüz için iyi bir telefon değil. Zenfone 6 daha iyi sayılır fakat bu genel performans için geçerli. Oyunların intelin işlemcisine optimize edilmemesi takılma olarak dönecektir, S4 tamamen optimize durumda fakat işlemci artık eskidiği için donmalar onda da olacaktır. Oynayacağınız oyunları yazarsanız veya fiyat aralığınızı yazarsanız daha iyi cihazlar önerebiliriz.

Şu an her oyunu oynayabilirsin. Arkadaşlar ben Adana'da yaşıyorum. Cumartesi Zf 6 almaya gittim fakat vatan,teknosa,gold,bimeks'te yoktu sizce ne zaman temin edilir? Yani hiçbir yerde olmayınca korktum bir daha gelmeyecek mi diye.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı